Kolejny jarmark świąteczny w Poznaniu. Tym razem na Jeżycach

rynek Jeżycki fot. L. Łada

80 wystawców, w tym 18 restauracji, a także koncerty i spektakle. Jeżyce 3 grudnia zapraszają na swój świąteczny jarmark – Rynek Rozmaitości Jeżyckich. Wstęp wolny. To już szósty jarmark świąteczny w Poznaniu!

Organizator, Fundacja Pana Gara, oraz współpracujący z nią Rada Osiedla Jeżyce, Aquanet, Zarząd Dróg Miejskich i spółka Targowiska zapowiadają moc atrakcji. Będą świąteczne prezenty, mnóstwo świątecznych przysmaków nie tylko z Polski, będzie także ceramika, ozdoby świąteczne, rękodzieło, zabawki i wino – także to grzane.

Będą również występy wielu artystów. O godz. 17.00 zobaczymy spektakl „Dlaczego nie ma śniegu na święta” w wykonaniu Asz. Teatru, o godz. 18.30 wystąpi chór kameralny Hibike. O godz. 20.00 rozpocznie się pokaz teatru ognia, a o 20.30 – koncert zespołu Fanfara Awantura.

Rynek Rozmaitości Jeżyckich będzie trwał od godziny 16.00 do 22.00.

Przypomnijmy, że 3 grudnia w mieście oprócz Rynku Rozmaitości Jeżyckich będą się odbywały cztery jarmarki w ramach Betlejem Poznańskiego. Czynne są już jarmarki na MTP oraz na placu Wolności, a od 3 grudnia będą działać także jarmarki na Rynku Łazarskim i placu Kolegiackim. Natomiast 10 grudnia na swój jarmark – oczywiście na rynku – zaprosi Wilda.

Podziel się:

Ostatnio dodane: