O Nas

TenPoznan.pl

To informacyjny portal miejski dostarczający poznaniakom i Wielkopolanom wiedzy o tym, co się dzieje w regionie. Podział tematyczny ma ułatwić wyszukanie tych informacji, o które chodzi, a dział “Kraj” zapewnia bycie na bieżąco także z najważniejszymi wydarzeniami w Polsce, zwłaszcza tymi istotnymi z punktu widzenia regionu.

Liczy się dla nas szybkość podania informacji – ale nie za wszelką cenę. Ważniejsza jest jakość i rzetelność: od jakości zebrania materiałów, przygotowania informacji po podanie źródła. Wszystko starannie sprawdzamy, by nasi Użytkownicy mieli pewność, że przedstawiamy im wydarzenia takie, jakie naprawdę miały miejsce, bez emocjonalnego, politycznego czy jakiegokolwiek innego emocjonalnego kontekstu.

Ale emocjonalne teksty znajdą się u nas również: to recenzje, reportaże, polemiki i felietony. Bo przecież nie samą informacją, nawet najlepszą, człowiek żyje, prawda?

Nasze informacje i zdjęcia przygotowują ludzie z bogatym, wieloletnim doświadczeniem w branży – także jeśli chodzi o dziennikarstwo internetowe – wyniesionym z wielu różnych redakcji od telewizyjnych, prasowych radiowych aż po internet. Bo to on daje najwięcej możliwości.