Żenująca porażka Lecha Poznań na Islandii. Kibice zabrali głos

Lech Poznań fot. Wojtek Lesiewicz

Kibice Lecha Poznań po kompromitującej porażce drużyny na Islandii zaapelowali do klubu o darmowe bilety na rewanż. Klub odpowiedział już po godzinie. 

Kibice Kolejorza już od kilku tygodni dają wyraz swojemu niezadowoleniu z poziomu gry Lecha Poznań: zamieścili ogłoszenie o poszukiwaniu nowego środkowego obrońcy uważając, że starania zarządu są niewystarczające. Czarę goryczy przelała kompromitująca porażka na Islandii. 

Teraz opublikowali na profilu kibiców Lecha Poznań na FB apel o darmowe bilety. Oto jego treść:
„Za nami kolejna kompromitująca porażka Lecha na arenie międzynarodowej. Przegrana z półamatorską drużyną z Islandii, fatalny występ w pierwszym dwumeczu eliminacjach Ligi Mistrzów, a także wywołujące ból głowy porażki w Ekstraklasie – to rzeczywistość klubu, który dwa miesiące wcześniej zdobył tytuł Mistrza Polski. Ruchów transferowych komentować nie będziemy, bo wiemy, że nasz FB czytają również osoby niepełnoletnie – a nie chcemy poszerzać ich zasobu wulgarnego słownictwa.
Przed nami wyjazd do Lubina i mecz w Poznaniu o – być albo nie być „w Europie” – z Víkingurem Reykjavík. I na tym meczu chcielibyśmy się skupić. W Lubinie Kolejorz może liczyć na doping ponad półtora tysięcznej grupy kibiców.
W Poznaniu, no cóż… Wiele razy czytaliśmy i analizowaliśmy ceny biletów na to spotkanie. Nie trudno jest wysnuć wniosek, że ceny są zbyt wysokie (i znów musielibyśmy użyć przekleństw), a gra zawodników pozostawia – powiedzmy sobie szczerze – BARDZO WIELE DO ŻYCZENIA (i znowu!). Dlatego zwracamy się z uprzejmą prośbą do Klubu – o przyznanie darmowych wejściówek na ten mecz dla wszystkich posiadaczy karnetów.
Nie chcemy „akcji promocyjnych”, że czterdziesty bilet za darmo. Nie chcemy zachęty w postaci „bilet za pół ceny dla osoby, która jest pierwszy, drugi, czy szesnasty raz na meczu”. Chcemy aby Ci, który zawierzyli Wam i piłkarzom kupując karnet – mogli obejrzeć ten mecz nie wydając dodatkowych pieniędzy.
Jesteśmy waszym 12 zawodnikiem. Tym najbardziej oddanym ale również najbardziej wymagającym. Wiemy, że w każdy meczu nasza obecność jest dla Was bardzo ważna. Ale podczas czwartkowego meczu nasze wsparcie będzie wyjątkowo potrzebne. To od Was zależy jak bardzo, i czy w ogóle jesteśmy Wam potrzebni”.

W odpowiedzi Lech Poznań wydał oświadczenie.
„Wsparcie 12. zawodnika jest dla nas niezwykle ważne, dlatego odpowiadając na apel kibiców Kolejorza, informujemy, że każdy posiadacz karnetu otrzyma od nas darmowy bilet na mecz rewanżowy z Vikingurem Reykjavik. Wszystkie szczegóły podamy w najbliższych dniach” – poinformował na Twitterze.

Podziel się: