Kibice Lecha Poznań szukają nowego piłkarza do zespołu. Uważają, że jest potrzebny

kibice Lecha Poznań po zdobyciu mistrzostwa Polski, stadion fot. K. Adamska

Fani Kolejorza po ostatnich wynikach gry swojego klubu postanowili wspomóc zarząd w szukaniu odpowiednich zawodników, którzy wzmocnią zespół. I opublikowali ogłoszenie o poszukiwaniu nowego środkowego obrońcy.

Ogłoszenie ukazało się na portalu „PracaSport”, popularnym, jeśli chodzi o oferty pracy w branży sportowej. Ale zazwyczaj trafiają tam ogłoszenia o szukaniu osób do PT czy też marketingu – tymczasem kibice Lecha Poznań zamieścili ogłoszenie o poszukiwaniu środkowego obrońcy.

Frustracja kibiców nie powinna dziwić, bo ostatnio Lech Poznań nie daje im powodów do zadowolenia. Wyniki spotkania z Wisłą Płock czy drugiego meczu z Dinamem Batumi nie nastrajają optymistycznie, a samych meczów nie było po co oglądać. Na rozegranych ostatnio siedem spotkań poznaniacy wygrali zaledwie dwa…

Skład trenera Johna van den Broma na meczy z Wisłą nie przekonał kibiców ani jakością spotkania, ani wynikiem. Dlatego kibice Kolejorza postanowili pomóc zarządowi, zamieszczając ofertę pracy. To oczywiście żart – ale nie do końca. To także wiadomość od kibiców, że polityka prowadzona przez klub nie daje wyników na boisku, Lech spada w tabeli coraz niżej i nie spełnia oczekiwań kibiców.

„My, internetowa grupa sympatyków Lecha Poznań w związku z brakiem odpowiedniej liczby wzmocnień dla naszego klubu, postanowiliśmy wziąć sprawy w swoje ręce i pomóc działowi sportu w znalezieniu odpowiedniego piłkarza na środek obrony” – napisali kibice w opisie oferty.

Wymagania nie są wygórowane: kandydat musi m.in. posiadać polski paszport i znać język angielski.

Podziel się:

fot. archiwum