Weekend w Poznaniu. Co robić w Poznaniu? (10-12 lutego 2023)

fot. Depositphotos (zdjęcie ilustracyjne)

Poniżej przedstawiamy listę wybranych wydarzeń na terenie Poznania, które odbywają się w najbliższy weekend (10-12 lutego 2023).

Piątek – 10 lutego 2023

„I LOVE YOU” – 10.02.23 @ 20:00

I LOVE YOU to muzyczna komedia dla singli i żonatych. Dla pozostających w nieformalnych związkach i rozwodników. Dla wszystkich, którzy byli, są lub będą w parze. Dla tych, którzy chcieliby być i dla tych, którzy nigdy więcej, za żadne skarby nie chcą się już zakochać!

I LOVE YOU to spektakl, który wyjaśnia co pcha nas do bycia w związku. Jak wiele jesteśmy w stanie zrobić by powiedzieć i usłyszeć te dwa magiczne słowa: KOCHAM CIĘ!
Więcej informacji o wydarzeniu (kliknij).

Sobota – 11 lutego 2023

Impro TV – spektakl improwizowany – 11 lutego @ 18:30

Jedyna w swoim rodzaju sceniczna telewizja improwizacyjna pełna zwrotów akcji, intrygujących tematów i spotkań z gwiazdami. „Impro TV” to interaktywny spektakl, z którym możecie przywitać dobry humor. Śledź losy bohaterów ulubionych audycji telewizyjnych, rzuć okiem na życie celebrytów, dowiedz się o najnowszych newsach i przygotuj się na wyjątkowe niespodzianki muzyczne!
Więcej informacji o wydarzeniu (kliknij).

Balet Potskhishvili Georgia – 11 lutego @ 19:00

Wyjątkowi artyści, wielkie mistrzostwo, wspaniała choreografia i wielobarwne stroje przenoszą publiczność do zarania dziejów narodu gruzińskiego. Rytmy, muzyka i akrobatyka pochodzą z gruzińskiego folkloru ale tworzą niezwykłą harmonię ze współczesnymi formami.
Więcej informacji o wydarzeniu (kliknij).

Niedziela – 12 lutego 2023

João de Sousa w Poznaniu x GROSZKI I RÓŻE – 12 lutego @ 18:30

João de Sousa w całkowicie polskim repertuarze.

Usłyszymy subiektywny wybór piosenek od lat 30 do czasów współczesnych, w oryginale wykonywanych głównie przez kobiety. Aranżacje pozwalają nadać tekstom inny wymiar, nowe znaczenie, osadzając je w teraźniejszości. W programie, m.in.: tytułowe „Groszki i róże”, „Wyszłam za mąż, zaraz wracam”, „Historie” czy „Bądź taka, nie bądź taka”.
Więcej informacji o wydarzeniu (kliknij).

SEKS, MIŁOŚĆ i PODATKI – 12 lutego @ 19:00

Na tym świecie pewne są tylko śmierć i podatki – powiedział ponad dwieście pięćdziesiąt lat temu Benjamin Franklin. Bohaterowie ośmioosobowej zwariowanej komedii „Seks, miłość i podatki” ze wszelkich sił starają się zadać kłam owej ponurej podatkowej nieuchronności… jednocześnie coraz bardziej nieuchronnie popadając w karkołomne tarapaty.
Więcej informacji o wydarzeniu (kliknij).

Więcej nadchodzących wydarzeń w Poznaniu można znaleźć w naszym kalendarzu (kliknij).

Źródło: mat. pras. / Kup Bilecik / oprac. AK

Podziel się:

Ostatnio dodane: