Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Impro TV – spektakl improwizowany (90311)

11 lutego @ 18:30

25PLN

W tekście znajdują się linki afiliacyjne. Jeżeli zdecydujesz się kliknąć w nie i dokonać zakupu - otrzymamy prowizję.

Impro TV - spektakl improwizowany (90311)

Przygotuj się na najlepsze show z udziałem oszałamiającej grupy improwizacyjnej na scenie CK Nowe Amore.

Jedyna w swoim rodzaju sceniczna telewizja improwizacyjna pełna zwrotów akcji, intrygujących tematów i spotkań z gwiazdami. „Impro TV” to interaktywny spektakl, z którym możecie przywitać dobry humor. Śledź losy bohaterów ulubionych audycji telewizyjnych, rzuć okiem na życie celebrytów, dowiedz się o najnowszych newsach i przygotuj się na wyjątkowe niespodzianki muzyczne!

Co to jest improwizacja teatralna/sceniczna/komediowa? Tworzenie czegoś z niczego, spektakularna wędrówka w nieznane, zwycięstwo umysłu nad materią, ale przede wszystkim interaktywne widowisko w którym to publiczność ustala zasady, a improwizatorzy upust swojej kreatywności. Efektem jest niepowtarzalny występ, który bawi, wzrusza i zachwyca! Nie ma scenariusza, jest tylko tu i teraz, Wy i my, śmiech i łzy! Przyjdź na występ, rzuć sugestią i zobacz, jak na jej podstawie tworzy się coś niesamowitego. Do zobaczenia!

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Co to jest improwizacja teatralna/sceniczna/komediowa/kabaretowa? Wersja pełna: Tworzenie czegoś z niczego, spektakularna wędrówka w nieznane, zwycięstwo umysłu nad materią, ale przede wszystkim interaktywne widowisko, w którym to publiczność ustala zasady, a improwizatorzy oddają się bezkresnej radości tworzenia. Efektem jest występ, który powstaje na poczekaniu i bawi, wzrusza, zachwyca! Nie ma scenariusza, jest tylko tu i teraz, Wy i my, śmiech i łzy! Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miasto: Poznań
Miejsce: CK Nowe Amore
ul. Sienkiewicza 22 60-818
Data: 2023-02-11 18:30:00

Podziel się:

Szczegóły

Data:
11 lutego
Godzina:
18:30
Koszt:
25PLN
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/90311/Pozna%C5%84/Impronauci/?utm_source=pp&utm_medium=424

Miejsce wydarzenia

CK Nowe Amore / Poznań / KB
ul. Sienkiewicza 22
Poznań,Wielkopolskie60-818Poland
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia