Poznań: nagranie z zatrzymania kierowcy, który odgryzł palec policjantowi

Policjanci ze Speed z wizytą u wojewody 4fot. KWP
Wielkopolska policja już opublikowała jeden film z pościgu za tym kierowcą przez całe miasto. Teraz pokazuje, jak wyglądało zatrzymanie, podczas którego kierowca odgryzł palec policjantowi.

Przypomnijmy: zdarzenie miało miejsce 15 lutego, jak informowaliśmy. Policjanci prowadzili kontrolę drogową na ulicy Krzywoustego. Kierowca samochodu marki Opel Corsa na gdańskich numerach nie zatrzymał się do kontroli, tylko dodał gazu, jadąc w stronę centrum Poznania.

Policjanci ruszyli za nim – jadąc przeszło 140 km na godzinę i ostatecznie udało się go zatrzymać dopiero w okolicy MTP. Ale nawet zatrzymany mężczyzna był bardzo agresywny i właśnie wtedy odgryzł jednemu z policjantów kawałek palca.

Tak wyglądało zatrzymanie niebezpiecznego kierowcy przez policjantów z WRD Poznań. Funkcjonariusze dostali za to specjalną pochwałę od wojewody.

el

Zobaczcie jak wyglądało zatrzymanie niebezpiecznego kierowcy przez policjantow z WRD Poznań. Tak się kończy nieodpowiedzialna, brawurowa i szalona jazda.WIęcej o tym pościgu:https://www.facebook.com/490196604470342/posts/1496293040527355/

Opublikowany przez Wielkopolska Policja Piątek, 21 lutego 2020

Podziel się:

Ostatnio dodane: