Poznań: Korki na S11 i w centrum Poznania

Wiadukt w ciągu ulicy Gołężyckiej jest już otwarty, co sprawiło, że korki na Starołęckiej są nieco mniejsze. Mamy też gigantyczne korki na S11, a w centrum zakorkowaną al. Niepodległości i Królowej Jadwigi oraz rondo Śródka.

Otwarcie wiaduktu nieco poprawiło sytuację na Starołęce – ale tylko nieco. Korki na Starołęckiej są nadal, choć krótsze. Być może jeszcze nie wszyscy kierowcy wiedzą, że Gołężycka jest już otwarta?

Tradycyjnie mamy korek na S11 już od Koninka, i to w obie strony: do Kórnika i do Poznania. Korkuje się Głogowska i Dolna Wilda, a w samym mieście mamy zamieszanie i korki na al. Niepodległości, gdzie doszło do kolizji, korki na Witosa i Niestachowskiej przy wylocie św. Wawrzyńca oraz na Krzywoustego i Królowej Jadwigi. Na rondzie Śródka i Jana Pawła II kierowcy także muszą trochę poczekać na przejazd, ale jak na piątek – nie jest źle.

Przypominamy, że dziś w nocy wprowadzono zmianę organizacji ruchu na skrzyżowaniu ul. Ślężańskiej i Bobrzańskiej, mogą być także utrudnienia z przejazdem Złotowską, bo tam dziś obowiązuje na niektórych odcinkach ręczne sterowanie ruchem.


Warning: Undefined variable $style in /home/klient.dhosting.pl/siergiejpoz/tenpoznan.pl/public_html/wp-content/plugins/ad-inserter-pro/class.php on line 4978