Poznań: Będzie promocja na sieciówki!

karta PEKA fot. ZTM

Kto wykupi bilet na 30 dni – dostanie trzy dni gratis, a kto na 90 – 9 dni gratis. Tak zadecydowali radni podczas dzisiejszej sesji, by zachęcić pasażerów do powrotu do komunikacji miejskiej. Jednogłośnie.

Propozycje promocji dla pasażerów przygotował Zarząd Transportu Miejskiego, ale radni uważali, że oferta jest mało atrakcyjna. Bo osoba wykupująca w październiku bilet na 30 dni miałaby dodatkowo dostać 3 dni gratis, a ta, która wykupi bilet na 90 dni – 9 dni gratis. Promocja miała obowiązywać przez miesiąc.

Radni klubu Wspólny Poznań uważali, że promocja przez miesiąc to za krótko i że powinna trwać do końca roku. I ostatecznie to właśnie ta propozycja została dziś uchwalona: ci pasażerowie, którzy od początku października do końca roku doładują kartę PEKA, otrzymają takie właśnie jednorazowe bonusy.

Dodatkowo wprowadzono też kolejną promocję, dzięki której gdy dwie osoby dorosłe skasują bilet dobowy w piątek po godzinie 20.00, będą mogły zabrać na ten bilet trójkę dzieci do 18 lat, a jeżeli mieliby Kartę Rodziny Dużej, to tyle dzieci, ile liczy rodzina. Natomiast osoba, która ma kartę PEKA, będzie mogła w weekend zabrać jedną osobę na swój bilet bez ograniczenia wiekowego.

Podziel się: