Ostrów: Alarm przeciwpożarowy podczas otwarcia Areny Ostrów

Arena Ostrów fot. UM Ostrów

Ewakuacja gości i przerwa imprezy otwarcia tuż pod jej koniec – takie oto nieplanowane atrakcje czekały gości Areny Ostrów, którzy dziś wybrali się na jej otwarcie.

Jak informuje portal wlkp24.info, powodem włączenia się alarmu był pokaz pirotechniczny, który był jednym z elementów otwarcia Areny Ostrów. Nikomu nic się nie stało, a widzowie – 1700 osób obecnych na otwarciu – szybko mogli wrócić do sali.

Piątek był pierwszym dniem trzydniowego otwarcia Areny Ostrów, a głównym elementem tego dnia było właśnie muzyczne show z pokazem laserowym, pirotechniką sceniczną oraz występem duetu Mavi & Aretha.

Drugiego dnia, czyli dziś, w Arenie Ostrów wystąpi Kuba Badach z zespołem w pełnym składzie z Orkiestrą Kameralną l’Autunno. Koncert będzie poświęcony Andrzejowi Zausze, ponieważ w tym roku mija 30. lat od tragicznej śmierci tego wybitnego artysty polskiej sceny muzycznej.

Natomiast w niedzielę w inauguracyjnym meczu Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski zagra z odwiecznym rywalem WKS Śląskiem Wrocław, aktualnym brązowym medalistą Mistrzostw Polski.

Podziel się: