Jacek Jaśkowiak wróci na ring? Minister zdrowia rzucił mu wyzwanie!

Jacek Jaśkowiak trenuje boks fot. UMP
Jacek Jaśkowiak, prezydent Poznania, lubi często nawiązywać do boksu oraz przypominać, że jest fanem tego sportu. Łukasz Szumowski, minister zdrowia, postanowił mu rzucić wyzwanie.

Zaproszenie do wspólnej walki Jaśkowiakowi przekazał dziennikarz Robert Mazurek podczas porannej audycji w RMF FM. Samo starcie oczywiście odbyłoby się na jakiejś gali charytatywnej. Prezydent Poznania bez wahania zdecydował się na podjęcie wyzwania. – Słyszałem, że trenuje boks i jest nawet całkiem dobry. Ja dla takich pozytywnych celów już dwa razy stawałem w ringu (…). Oczywiście, że mówię tak. Jeżeli pan minister ma ochotę wystąpić w takiej gali, to jeżeli to będzie pozytywne i charytatywny cel, to jak najbardziej jestem na to gotowy.

Przy okazji rozmowy Jaśkowiak zdradził, że temat wspólnej walki pojawił się kiedyś w jego rozmowie ze Zbigniewem Hoffmannem, byłym wojewodą wielkopolskim z Prawa i Sprawiedliwości, który obecnie trafił do Sejmu. – Zbyszek nie chciał (walczyć – red.). Ale pokazaliśmy współpracę pomiędzy wojewodą z PiSu, a prezydentem z PO.

Jacek Jaśkowiak w poprzednich latach walczył m.in. z Przemysławem Saletą oraz Dariuszem Michalczewskim. W przeszłości wrzucał też zdjęcia z wspólnych treningów m.in. z Arturem Szpilką. Trening bokserski z prezydentem Poznania można było również wylicytować podczas zeszłorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Podczas porannej rozmowy Jaśkowiak odniósł się również do awarii w oczyszczalni ścieków pod Poznaniem.

Jacek Jaśkowiak o awarii oczyszczalni ścieków: “Nikt tego nie ukrywał w tajemnicy”

Źródło: RMF FM

Podziel się:

Ostatnio dodane: