zatrzymani fot. policja

Chodzież: Kierowca, który śmiertelnie potrącił dziennikarkę, spędzi trzy miesiące w więzieniu

Sąd zadecydował dziś o trzymiesięcznym areszcie dla kierowcy samochodu, który śmiertelnie potrącił jadącą na rowerze dziennikarkę z Chodzieży. jego brat i pasażer samochodu spędzą w więzieniu miesiąc, a pasażerka ma dozór policyjny.

Przypomnijmy, że o areszt dla zatrzymanych wystąpiła Prokuratura Okręgowa w Poznaniu. Zdaniem prokuratora prowadzącego dochodzenie zeznania zatrzymanych były niespójne i przeczyły sobie. Dlatego, że powodu obawy o mataczenie, prokurator zawnioskował o areszt dla czwórki podejrzanych – a sąd dziś podjął decyzję. Kierowca samochodu spędzi w więzieniu trzy miesiące, jego brat i pasażer – jeden miesiąc, a pasażerka ma dozór policyjny.

Przypomnijmy, że chodzi o śmiertelne potrącenie jadącej na rowerze Anny Karbowniczak, dziennikarki z Chodzieży, o czym informowaliśmy. Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia, nie udzielił potrąconej pomocy, a dwójka pasażerów będących z nim w aucie, brat i mechanik, który podjął się naprawy samochodu uszkodzonego podczas wypadku, pomagała mu w ukryciu śladów przestępstwa.

el

0 0 votes
Oceń artykuł
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze