Zderzenie trzech samochodów osobowych w Wielkopolsce. Trzy osoby z obrażeniami

wypadek, Skoki fot. policja Wągrowiec

Na skrzyżowaniu ulic Rościńskiej i Parkowej w Skokach zderzyły się trzy samochody osobowe. Trzy osoby zostały przewiezione do szpitala z obrażeniami. Zdarzenie utrudniło też ruch na drodze wojewódzkiej nr 196.

Wypadek miał miejsce 5 kwietnia.
„Czasowe utrudnienia w ruchu w Skokach przy ul. Rościńskiej (krzyżówka koło cmentarza)” – informują policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wągrowcu na swoim profilu na Facebooku. – „Na skrzyżowaniu doszło do zderzenia trzech aut. Trzy osoby biorące udział w zdarzeniu trafiły na obserwację do szpitala”.

Według wstępnych ustaleń policji do wypadku doszło, ponieważ kierująca oplem agilą nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierowcy peugeota 206. Doszło do zderzenia, a peugeot odbił się od opla i uderzył w stojącego na skrzyżowaniu peugeota 307.

Obrażenia odniosły trzy osoby – jedna z nich była zakleszczona w samochodzie i strażacy musieli ją wycinać z pomocą narzędzi hydraulicznych. W czasie pracy służb ruch na drodze wojewódzkiej nr 196 odbywał się wahadłowo, a ruchem kierowali policjanci.

Podziel się:

Ostatnio dodane: