Zderzenie trzech samochodów. Jedna osoba z obrażeniami. Jedna osoba odniosła obrażenia i została przewieziona do szpitala

for. pixabay (zdjęcie ilustracyjne)

Trzy samochody zderzyły się na drodze krajowej nr 92 w Gutowie Wielkim. Jedna osoba odniosła obrażenia i została przewieziona do szpitala. Na DK92 przez kilkadziesiąt minut ruch odbywał się wahadłowo.

Do wypadku doszło 6 rano – strażacy otrzymali wezwanie do zdarzenia o godzinie 7.46. Jak powiedział portalowi “wrzesnia INFO” Jakub Nawrocki, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej we Wrześni, na miejsce wysłano trzy zastępy: JRG z Wrześni i OSP Węgierki. Strażacy po przybyciu na miejsce zastali trzy samochody, które brały udział w zdarzeniu, peugeota, seata i toyotę, oraz cztery osoby, które nimi podróżowały. Wszystkie znajdowały się poza pojazdami, a jedna wymagała udzielenia pierwszej pomocy.

Po udzieleniu pierwszej pomocy strażacy przekazali ranna osobę ratownikom medycznym, którzy zabrali ją do szpitala we Wrześni, a sami usunęli skutki wypadku. W czasie ich pracy ruch odbywał się wahadłowo. Przyczyny i okoliczności wypadku bada policja.

Źródło: wrzesnia INFO

Podziel się: