Zderzenie dwóch samochodów w Wielkopolsce. Dwie osoby z obrażeniami

wypadek fot. KP PSP Gniezno

Dwa samochody osobowe zderzyły się na skrzyżowaniu ulic Wrzesińskeij i Cymsa w Gnieźnie. Dwie osoby odniosły obrażenia, na szczęście nie zagrażające ich życiu. Szczegóły zdarzenia wyjaśnia policja.

Do wypadku doszło 22 kwietnia – informacja o nim wpłynęła do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Gnieźnie o godzinie 21.28, jak informują gnieźnieńscy strażacy.

„Na miejsce zdarzenia zadysponowano dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Gnieźnie” – czytamy w informacji KP PSP Gniezno. – „Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastano dwa samochody osobowe po zderzeniu czołowo-bocznym. Łącznie samochodami podróżowały dwie osoby (kierowcy), które opuściły pojazdy samodzielnie przed przybyciem służb ratunkowych”.

Strażacy udzielili kierowcom pierwszej pomocy i zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz usunęli skutki wypadku z jezdni. Ratownicy medyczni zdecydowali, że jeden z kierowców powinien zostać odwieziony na SOR. Dokładne okoliczności zdarzenia ustala policja.

Podziel się:

Ostatnio dodane: