Zderzenie dwóch samochodów w Wielkopolsce

zdjęcie ilustracyjne fot. Sławek Wąchała

Dwa auta zderzyły się na drodze krajowej nr 92 w Nekli. Jak ustalili policjanci, sprawczyni, mieszkanka Wrześni, wjechała na skrzyżowanie na czerwonym świetle. Została ukarana pokaźnym mandatem.

Do zdarzenia doszło 21 lutego około godziny 18.50, jak informuje portal „wrzesnia INFO”. Jak powiedział portalowi Adam Wojciński, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji we Wrześni, według ustaleń funkcjonariuszy obecnych na miejscu zdarzenia mieszkanka Wrześni kierująca mercedesem, która jechała z Poznania w kierunku Wrześni, wjechała na skrzyżowanie na czerwonym świetle i doprowadziła do kolizji z prawidłowo jadącą skodą octavią.

W zdarzeniu na szczęście nikt nie ucierpiał – poza portfelem sprawczyni kolizji, ponieważ policjanci ukarali ja mandatem w wysokości 1500 zł. A ze względu na uszkodzenia, jakich doznały oba samochody, ich kierowcom zatrzymano dowody rejestracyjne.

Kolizja spowodowała też utrudnienia w ruchu – dopóki strażacy z OSP Nekla nie usunęli pozostałości rozbitych samochodów.
„Działania strażaków polegały na sprzątnięciu pozostałości po kolizji oraz zneutralizowaniu substancji ropopochodnych” – wyjaśnili strażacy na swoim profilu społecznościowym.

Podziel się:

Ostatnio dodane: