Sprawdzanie zgód TCF
piątek, 11 lipca, 2025

Zderzenie dwóch samochodów na S5. Droga w kierunku Poznania zablokowana

Po godzinie 18.00 doszło do zderzenia dwóch ciężarówek na drodze ekspresowej S5 między Śmiglem a Kościanem. Pas w kierunku Poznania jest zablokowany, na miejscu pracują służby.

Jak informuje GDDKiA, w zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń, jednak usuwanie uszkodzonych samochodów z trasy potrwa kilka godzin – nawet do godziny 22.00. Kierowcom zalecany jest objazd drogą wojewódzką nr 312 i powrót na S5 dopiero na węźle Kościan Południe.

Obserwuj nas w Google News!

Nie przegap najnowszych artykułów i wiadomości. Dołącz do naszych czytelników w Google News.

Obserwuj nas w Google News

Masz dla nas ważną informację?

Zauważyłeś problem w mieście? Masz ciekawe zdjęcie, historię lub chcesz zgłosić sprawę wymagającą uwagi? Napisz do naszej redakcji i pomóż nam informować lokalną społeczność!

Skontaktuj się z nami
Źródło: GDDKiA
Strona głównaWielkopolskaKościanZderzenie dwóch samochodów na S5. Droga w kierunku Poznania zablokowana