Z Poznania polecimy do Albanii. Loty będą się odbywać dwa razy w tygodniu

Tirana, Albania fot. 5075933, pixabay (zdjęcie ilustracyjne)

4 lipca po raz pierwszy będzie można polecieć z Poznania do stolicy Albanii, Tirany. Połączenie z Poznania do Tirany uruchomi Wizz Air, jak poinformował Port Lotniczy Poznań-Ławica. Loty będą się odbywać dwa razy w tygodniu.

„Mamy dla Was NOWIUTKIE, dobre wiadomości od Wizz Air na sezon Lato 2023” – poinformował port lotniczy na swoim profilu społecznościowym. – „Od 4 lipca 2023 roku z Wizz Air polecicie ProstozPoznania do Tirany!”.

Loty będą się odbywać dwa razy w tygodniu – we wtorki i w soboty. Bilety można już kupować na stronie przewoźnika – od 119 zł za osobę w jedną stronę. A jak zachęca Port Lotniczy Poznań-Ławica, Tiranę warto zobaczyć – no i pamiętać, że Tirana leży zaledwie godzinę drogi od wybrzeża Adriatyku.

„Tirana leży nad trzema rzekami: Lanë, Tiranë i Tërkuzë” – czytamy na profilu lotniska. – „Warto zobaczyć: Sky Tower i kawiarnia na 18. piętrze budynku, która obraca się wokół własnej osi, Post Bllok, czyli bunkier antynuklearny, zamieniony w muzeum, Plac Skanderbega – centralny i najbardziej znany punkt miasta, Meczet Etham Beja – najstarszy budynek Tirany, Piramida – bardzo charakterystyczna budowla Tirany, projektu córki Hodży, Dajti Expres, czyli jedyna gondolowa kolejka Albanii, dzięki której wyjechać można na pobliskie szczyty gór”.

Podziel się:

Ostatnio dodane: