piątek, 23 lutego, 2024

Wypadek w centrum Poznania. Jedna osoba ranna. Duże utrudnienia

Wczesnym popołudniem w Poznaniu na skrzyżowaniu ulic Królowej Jadwigi i Półwiejskiej doszło do zdarzenia drogowego, w którym poszkodowana została osoba jadąca hulajnogą elektryczną. Zespół ratownictwa medycznego natychmiast podjął działania mające na celu udzielenie pomocy rannemu.

Policja potwierdza, że do zdarzenia doszło około godziny 13:00. Ze wstępnych relacji świadków wynika, że na wspomnianym skrzyżowaniu doszło do potrącenia osoby prowadzącej hulajnogę elektryczną przez samochód osobowy marki Peugeot. Jak informuje Łukasz Paterski z poznańskiej policji, według wstępnych ustaleń, kierujący hulajnogą wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle, co doprowadziło do kolizji z pojazdem poruszającym się zgodnie z przepisami drogowymi.

W wyniku zdarzenia, mężczyzna kierujący hulajnogą doznał obrażeń nogi i został przetransportowany do szpitala w celu przeprowadzenia szczegółowych badań. Policja na miejscu wypadku przeprowadza dokładne dochodzenie w celu wyjaśnienia dokładnych przyczyn i okoliczności wypadku.

Mimo że droga została szybko odblokowana, w związku z wypadkiem wystąpiły znaczne utrudnienia w ruchu.

Źródło: epoznan
Strona głównaPoznańWypadek w centrum Poznania. Jedna osoba ranna. Duże utrudnienia