A2 fot. policja

Września: Wypadek na A2 w stronę Poznania. Trasa zablokowana!

Około godziny 10.00 na autostradzie A2 w kierunku Poznania, na odcinku między Słupcą a Wrześnią, doszło do poważnego wypadku. – Droga jest całkowicie zablokowana – informują wrzesińscy policjanci.

W wypadku wzięły udział trzy pojazdy: kierowca ciężarówki marki Fiat Ducato najprawdopodobniej nie zachował należytej ostrożności i uderzył w samochód służb koszących trawę na pasie rozdziału, odbił się od niego i wpadł na jadącą prawym pasem ciężarówkę marki DAF.

– Kierujący z trzech pojazdów obecnie są na badaniach w szpitalu – wyjaśniają policjanci. – Droga jest całkowicie zablokowana.

Na miejscu pracują także strażacy – wszyscy starają się jak najszybciej udrożnić przejazd, ale jeszcze przez kilka godzin nie będzie to możliwe. Na razie kierowcy jadący w stronę Poznania muszą korzystać z objazdu drogą krajową nr 92.

KPP Września, el

1
Dodaj komentarz

avatar
Edyta
Edyta

Polecam poszkodowanym w wypadku, w tym również pasażerom, którzy doznali obrażeń ciała, skontaktować się z kancelarią odszkodowawczą automobile expert, w celu dochodzenia swoich praw z polisy OC sprawcy. Dla zainteresowanych podaję numer telefonu 533-200-004.