Wielkopolska. Zobacz, gdzie w poniedziałek nie będzie prądu (LISTA)

ENEA opublikowała listę miejsc na terenie Wielkopolski, w których w poniedziałek (22 listopada 2021) wystąpią przerwy w dostawach prądu.

Obszar Suchy Las
22 listopada 2021 r. w godz. 07:30 – 10:00
gm. Suchy Las miejscowości Suchy Las ul. Poziomkowa nr 6, 8, 10, od nr 12 do nr 25, nr 36, 36a, 36b, 37a, 38, 40. ul. Wiosenna. ul. Promienista nr 5, 7, 11. ul. Sasankowa nr 2. ul. Powstańców Wielkopolskich od nr 28 do nr 32 parzyste, działka nr 492/1. ul. Cedrowa nr 11. ul. Stara Droga działka nr 856/4.

Obszar Wschowa
22 listopada 2021 r. w godz. 07:30 – 16:30
gm. Wschowa: Dębowa Łęka działki nr 173/4, 413/4, 415/3.

Obszar Rogoźno
22 listopada 2021 r. w godz. 08:00 – 14:00
Boguniewo działka nr 137/12.

Obszar Rogoźno
22 listopada 2021 r. w godz. 08:00 – 14:00
gm. Rogoźno miejscowości Jaracz działki nr 87/49, 101/26, 102/3, 102/4.

Obszar Chodzież
22 listopada 2021 r. w godz. 08:00 – 14:00
miejscowość Podanin 68, 68A. 68B, miejscowość Stróżewko 10.

Obszar Krzywiń
22 listopada 2021 r. w godz. 08:00 – 10:30
gm. Krzywiń: Jerka ul. Kościuszki – cała oprócz nr 2A (działka nr 861/68); ul. Łowiecka – cała ulica; ul. Nowa nr 2, 2A; ul. Śremska nr 12, 14, nr 17 do 19, nr 20 do 38 parzyste, działki 1217, 861/60, 921/1.

Obszar Śmigiel
22 listopada 2021 r. w godz. 08:00 – 12:00
gm. Śmigiel: Podśmigiel działka nr 647/12.

Obszar Przemęt
22 listopada 2021 r. w godz. 08:00 – 10:00
gm. Przemęt: Solec ul. Wolsztyńska nr 45 do 49 nieparzyste, nr 48, 50, przepompownia, działki nr 17/1, 17/3, 17/4, 18/2, 532, SPED-MECH; ul. Źródlana nr 1 do 12, nr 14, 16, 18, PDS Logistics.

Obszar Dopiewo
22 listopada 2021 r. w godz. 08:30 – 11:30
gm. Dopiewo miejscowości Drwęsa ul. Jodłowa. ul. Malinowa. ul. Forsycjowa. ul. Mahoniowa nr 4.

Obszar Poznań Jeżyce
22 listopada 2021 r. w godz. 08:30 – 14:30
Poznań: ul. Omańkowskiej od 57 do 77 nieparzyste bez 69, od 58 do 100 parzyste, ul. Rugego 2.

Obszar Poznań Stare Miasto
22 listopada 2021 r. w godz. 08:30 – 12:30
Poznań: ul. Bolka od 1 do 11 nieparzyste, 13, 13A, 10, 12, 14, 16, ul. Jasna Rola 16, 30, 30A.

Obszar Wiry
22 listopada 2021 r. w godz. 08:30 – 14:00
Wiry: ul. Promykowa, ul. Pogodna.

Obszar Rogoźno
22 listopada 2021 r. w godz. 08:30 – 13:00
Rogoźno ul. Szeroka działki nr 2000/47, 2000/48.

Obszar Kostrzyn
22 listopada 2021 r. w godz. 09:00 – 13:00
Siekierki Wielkie ul. Kościelna.

Obszar Buk
22 listopada 2021 r. w godz. 09:00 – 14:00
Gmina Buk miejscowość Wielka Wieś ul. Bohaterów Bukowskich 53, 47, działka 461/19

Obszar Drawsko
22 listopada 2021 r. w godz. 09:00 – 14:00
Nowe Kwiejce 21a, działka nr 262/2.

Obszar Pogorzela
22 listopada 2021 r. w godz. 09:00 – 13:00
gm. Pogorzela: Elżbietków nr 1 do 22, działki nr 25, 31/4.

Obszar Przemęt
22 listopada 2021 r. w godz. 09:00 – 13:00
gm. Przemęt: Nowa Wieś ul. Dębowa, Dworcowa, Końcowa, Łąkowa, Okrężna, Piaskowa – całe; ul. Podgórna działka nr 400/12 stacja wodociągowa; ul. Polna nr 2; ul. Przemęcka nr 11, 19, nr 21 do 49, nr 51 do 55L nieparzyste, nr 54, nr 58 do 68A parzyste, działki nr 523, 535/1 przepompownia ścieków, 540/13, 644/7, 698/1, DROMAR, Łabimex, przedszkole, SKR.

Obszar Suchy Las
22 listopada 2021 r. w godz. 09:30 – 13:00
gm. Suchy Las miejscowości Suchy Las ul. Zawilcowa od nr 22 do nr 26 parzyste, od nr 27 do nr 57, nr 61, 63.

Obszar Kościan
22 listopada 2021 r. w godz. 11:00 – 14:00
gm. Kościan: Stary Lubosz ul. Brzozowa – cała; ul. Graniczna 13, 15; ul. Leśna 73, 75, 92, 94.

Obszar Przemęt
22 listopada 2021 r. w godz. 11:00 – 14:00
gm. Przemęt: Kaszczor ul. Pod Lipami nr 22 do 30, działki nr 902/1 do 902/15, 903/1 do 901/7, 903/13, nr 1232/3 do 1232/6, FH Gąd.

Obszar Dopiewo
22 listopada 2021 r. w godz. 12:00 – 15:30
gm. Dopiewo miejscowości Drwęsa ul. Sosnowa od nr 1 do nr 21 nieparzyste, działki nr 11/7, 11/8, 11/11.

Źródło: Enea

4 1 vote
Oceń artykuł
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze