Wielkopolska. Zobacz gdzie nie będzie prądu we wtorek

Poniżej publikujemy listę miejsc z Wielkopolski, w których jutro (12 października 2021) wystąpią przerwy w dostawach prądu.

Obszar Śmigiel
12 października 2021 r. w godz. 07:00 – 10:30
gm. Śmigiel: Morownica ul. Wasilewskiego – cała ulica.

Obszar Czempiń, Kościan
12 października 2021 r. w godz. 07:30 – 17:00
gm. Czempiń: Roszkowo – cała miejscowość; gm. Kościan: Łagiewniki, Sepienko – całe miejscowości.

Obszar Kaźmierz, Tarnowo Podgórne
12 października 2021 r. w godz. 08:00 – 14:00
gm. Kaźmierz miejscowości Gaj Wielki ul. Jankowicka nr 8, 9, od nr od nr 15 do nr 20, nr 22, 24, 26, działki nr 173/8, 173/10. gm. Tarnowo Podgórne miejscowości Rumianek ul. Poznańska 15, 23, działka nr 129/9, Leśniczówka. ul. Południowa nr 2, 8, 10, 14, działki nr 152/7, 152/9, 152/11, 152/15.

Obszar Pniewy
12 października 2021 r. w godz. 08:00 – 15:00
gm. Pniewy miejscowości Pniewy ul. Turowska od nr 1 do nr 4, od nr 37 do nr 48, działka nr 806/3. ul. Marii Konopnickiej. ul. Henryka Sienkiewicza nr 1. ul. Wolności od nr 1 do nr 21, nr 27, 27a, 30, 32, działki nr 557/7, 1140, Tymczasowe zasilanie budowy Biblioteki, Sygnalizacja. ul. Powstańców Wielkopolskich nr 1, 7.

Obszar Nowy Tomyśl
12 października 2021 r. w godz. 08:00 – 14:00
gm. Nowy Tomyśl miejscowości Szarki nr 9, 11, działka nr 121/1.

Obszar Nowy Tomyśl
12 października 2021 r. w godz. 08:00 – 14:00
gm. Nowy Tomyśl miejscowości Szarki nr 1, 2, od nr 4 do nr 8, działka nr 135/2.

Obszar Białośliwie
12 października 2021 r. w godz. 08:00 – 14:00
Nieżychowo 9, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 21A, 22, 23, 24, 28, 81, działki nr 67, 120, TP.

Obszar Włoszakowice
12 października 2021 r. w godz. 08:00 – 13:00
gm. Włoszakowice: Papiernia nr 1, 2, działki nr 719, 5047/1, 5048/1, harcerska baza obozowa; Tłucznia nr 1, 2.

Obszar Lipno
12 października 2021 r. w godz. 08:00 – 14:30
gm. Lipno: Wilkowice ul. Akacjowa – cała ulica; ul. Działkowa 1, 2, 2A, 5, 10; ul. Spokojna nr 10, 12, 14.

Obszar Wschowa
12 października 2021 r. w godz. 08:00 – 14:00
gm. Wschowa: Klucz – cała miejscowość; Mały Bór – cała miejscowość; Lgiń nr 1, 1A, 1C, 7 do 15A, 89 do 93, 99C baz obozowa ZHP, działki nr 129, 464/2, 467/3 i 4, 469/8, 469/14, 473/1 i 2, 484, 605/1 i 2, 606/1 do 7, stawy rybne, Stanica ZHP (Chorągiew Wielkopolska).

Obszar Luboń
12 października 2021 r. w godz. 08:30 – 15:00
Luboń: ul. Długa 36A.

Obszar Miasto Złotów
12 października 2021 r. w godz. 08:30 – 13:30
Złotów ul. Kocika 12, 13, 16, 17, 18; ul. Radowskiego 10, 12, 14.

Obszar Gniezno
12 października 2021 r. w godz. 08:30 – 13:30
Lulkowo 11 – 20, dz. 177/3, 177/4, 75, 76.

Obszar Lipno
12 października 2021 r. w godz. 08:30 – 14:30
gm. Lipno: Wilkowice ul. Polna nr 12, 12A, 16, 18, 19, 21, 25, działki nr 97/5 do 97/7, 673/6.

Obszar Rawicz
12 października 2021 r. w godz. 08:30 – 13:30
gm. Rawicz: Żylice – cała miejscowość ( oprócz nr 35A Ferma Drobiu i nr 38 Opakowania NAWROT ).

Obszar Rydzyna
12 października 2021 r. w godz. 08:30 – 14:30
gm. Rydzyna: Maruszewo ul. Południowa – cała ulica.

Obszar Poznań Nowe Miasto
12 października 2021 r. w godz. 08:30 – 11:00
Poznań: ul. Żelazna od 9 do 23, 23A, dz. 2/23, ul. Wołynki dz. 6/34 – Murapol Malta (plac budowy), ul. Luboińskiej dz. 3/8 (garaże).

Obszar Poznań Grunwald
12 października 2021 r. w godz. 08:30 – 11:30
Poznań: ul. Sieradzka 29.

Obszar Poznań Nowe Miasto
12 października 2021 r. w godz. 08:30 – 14:30
Poznań: ul. Radziwoja 10, 14.

Obszar Poznań Stare Miasto
12 października 2021 r. w godz. 08:30 – 12:30
Poznań: ul. Miętowa od 3 do 37, dz. 390/4, dz. 138/18, ul. Bursztynowa 67, 69, ul. Agatowa 1, 3.

Obszar Poznań Stare Miasto
12 października 2021 r. w godz. 08:30 – 14:30
Poznań: ul. Miętowa 30, 32, ul. Perłowa 13.

Obszar Chyby
12 października 2021 r. w godz. 08:30 – 13:00
Chyby: ul. Daglezjowa, ul. Szamotulska 28, 30.

Obszar Gostyń
12 października 2021 r. w godz. 08:30 – 14:30
gm. Gostyń: Dalabuszki (Dalabuszki Nowe) – cała miejscowość, Szczodrochowo – cała miejscowość (oprócz stacji tr. 05-K3122 Wysypisko Śmieci).

Obszar Kwilcz
12 października 2021 r. w godz. 09:00 – 12:00
gm. Kwilcz miejscowości Kwilcz ul. Wojska Polskiego budynki nr 3a, 3b.

Obszar Komorniki
12 października 2021 r. w godz. 09:00 – 14:00
gm. Komorniki miejscowości Szreniawa ul. Stanisława Moniuszki nr 15, 19, 21, działka nr 14/153. ul. Ignacego Paderewskiego działka nr 14/152.

Obszar Czerwonak
12 października 2021 r. w godz. 09:00 – 14:00
Miękowo ul. Baśniowa, Kolejowa 31-37.

Obszar Puszczykowo
12 października 2021 r. w godz. 09:00 – 12:00
PUSZCZYKOWO ul. PROF. IZABELI DĄMBSKIEJ,

Obszar Kościan
12 października 2021 r. w godz. 09:00 – 13:30
gm. Kościan: Nowy Lubosz ul. Leśna nr 11, 15, 23A, 29A, działki nr 116/14, 116/17, 116/23, 131/17, 131/18, 134/2, 135/2, 138/2.

Obszar Leszno
12 października 2021 r. w godz. 09:00 – 13:00
Leszno: ul. Brata Alberta nr 1, 3, 4, 6, działka nr 3/58; ul. Podkowińskiego nr 13, 15; ul. Wita Stwosza nr 3 do 29 nieparzyste, nr 2, działki nr 1/3, 2/5.

Obszar Śrem
12 października 2021 r. w godz. 09:30 – 12:30
Zbrudzewo ul. Agatowa, ul. Szałwiowa,

Obszar Śrem
12 października 2021 r. w godz. 09:30 – 12:30
Zbrudzewo ul. Brylantowa,

Obszar Granowo
12 października 2021 r. w godz. 10:00 – 14:00
gm. Granowo miejscowości Granowo ul. Warzywna od nr 15 do nr 22, nr 24, działki nr 1015, 1076.

Obszar Piła
12 października 2021 r. w godz. 15:30 – 16:30
12 października 2021 r. w godz. 19:30 – 20:30
Piła ul. Wojska Polskiego 2, 4, 6, 8, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34.

Obszar Piła
12 października 2021 r. w godz. 15:30 – 20:30
Piła ul. Wojska Polskiego 10.

Źródło: ENEA

5 1 vote
Oceń artykuł
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze