Wielkopolska: Zderzenie dwóch samochodów. Trzy osoby w szpitalu

wypadek na Leśnej fot. OSP KSRG Wronki

Sześć zastępów straży pożarnej brało udział w usuwaniu skutków wypadku, do którego doszło na ulicy Leśnej we Wronkach. W wyniku zderzenia dwóch samochodów trzy osoby z poważnymi obrażeniami trafiły do szpitala.

Do wypadku doszło 29 lipca o godzinie 4.13, na ulicy Leśnej we Wronkach.
„W zdarzeniu brały udział dwa samochody osobowe” – informują strażacy z OSP KSRG Wronki. – „Trzy osoby zostały poszkodowane zostały przetransportowane przez zespół ratownictwa medycznego do szpitali w Szamotułach i Międzychodzie”.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń szamotulskiej policji, kierowca skody na łuku drogi z nieznanych na razie przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z prawidłowo jadącym seatem, kierowanym przez kobietę. Wskutek zderzenia oba samochody wpadły do przydrożnego rowu, a skoda dachowała. Oboje kierowcy oraz pasażerka skody trafili do szpitala, a kierowcy skody dodatkowo pobrano krew, by przeprowadzić badanie na obecność środków odurzających.

W akcji brało udział 6 zastępów straży pożarnej: dwa z OSP Wronki, 2 z KP PSP Szamotuły, po jednym z OSP Chojno i OSP Amica.

Podziel się: