fot. pixabay.com

Awarie i planowane remonty – ENEA opublikowała listę miejscowości w Wielkopolsce, w których we wtorek (15 marca 2022) można się spodziewać wyłączeń prądu.

Obszar Szydłowo
15 marca 2022 r. w godz. 07:00 – 15:00
Szydłowo nr 94, 95, 96, 98, dz. nr 87/2.

Obszar Piła
15 marca 2022 r. w godz. 07:00 – 15:00
gm. Szydłowo nr 94, 95, 96, 98, dz. nr 87/2.

Obszar Ujście
15 marca 2022 r. w godz. 07:00 – 14:00
Ługi Ujskie 54, 55, 55/56, 57, 58, 59, 59A, dz. nr 337/3, 352/2, 8219/4.

Obszar Budzyń
15 marca 2022 r. w godz. 07:00 – 14:00
Prosna numery od 42 do 48.

Obszar Damasławek
15 marca 2022 r. w godz. 07:30 – 08:30
15 marca 2022 r. w godz. 15:00 – 16:00
Damasławek ul. Sniadeckich, ul. Grunwaldzka, ul. Polna, ul. Pałucka, ul. Kcyńska, ul. Matejki, ul. Wiosny Ludów, ul. Piastowska, ul. Piotrowicka, ul. Wspólna, ul. Boczna, ul. Wągrowiecka 1, 2, 3, ul. Kościelna 8, 9, ul. Kolejowa 4, 6, 8, PKP, pl. Rynek 1, 1A, 2, 12.

Obszar Bojanowo
15 marca 2022 r. w godz. 07:30 – 12:30
gm. Bojanowo: Czechnów nr 15 do 36, 37 do 50, Gospodarstwo Rolno-Handlowe Czechnów, ANJA-POL, sklep, Remiza OSP, działki nr 165/1, 167/9, 179/6, 300/1 przepompownia PS-1.

Obszar Kleszczewo
15 marca 2022 r. w godz. 08:00 – 09:00
15 marca 2022 r. w godz. 15:00 – 16:00
Krerowo

Obszar Poznań Grunwald
15 marca 2022 r. w godz. 08:00 – 13:00
Poznań: ul. Dmowskiego 120, 122, 126, 130, od 113 do 139 nieparzyste, ul. Daleka 33, ul. Knapowskiego 27.

Obszar Drawsko
15 marca 2022 r. w godz. 08:00 – 10:00
Kamiennik 42, 60, Piłka 61, 78, 79, 80, 135, 136, 136a, działka nr 344, 349.

Obszar Wągrowiec
15 marca 2022 r. w godz. 08:00 – 14:00
Wągrowiec ul. Mieczysława Miłoszewskiego, ul. Polna 20.

Obszar Rogoźno
15 marca 2022 r. w godz. 08:00 – 14:00
miejscowość Międzylesie działki 251/2, 251/7.

Obszar Miasto Złotów
15 marca 2022 r. w godz. 08:00 – 12:00
Złotów ul. Bolesława Krzywoustego 10, 12, ul. Królowej Jadwigi 39, 41, 43.

Obszar Oborniki
15 marca 2022 r. w godz. 08:00 – 15:00
Gmina Oborniki miejscowość Oborniki ul. Ignacego Paderewskiego od 2 do 33 cała ul. Stanisława Moniuszki, Fryderyka Chopina

Obszar Kościan
15 marca 2022 r. w godz. 08:00 – 14:00
gm. Kościan: Kiełczewo ul. Kościańska 29 do 45, nr 47, działka 716/3 – budynek gospodarczy.

Obszar Krobia
15 marca 2022 r. w godz. 08:00 – 14:00
Krobia: ul. Polna – cała ulica (nr 1A – przyłącze napowietrzne); ul. Poznańska nr 24 do 38 parzyste, stacja paliw; ul. Targowa – cała ulica.

Obszar Trzcianka
15 marca 2022 r. w godz. 08:00 – 14:00
Stobno ul. Lipowa, ul. Malinowa dz. nr 396/3.

Obszar Czerwonak
15 marca 2022 r. w godz. 08:00 – 15:00
Czerwonak: ul. Dojazd 2, 3, 4.

Obszar Pogorzela
15 marca 2022 r. w godz. 08:00 – 14:00
Pogorzela: ul. Koźmińska nr 6, 8, 10, 10A; ul. Krótka nr 2, 3, 5; ul. Zielona 1.

Obszar Leszno
15 marca 2022 r. w godz. 08:00 – 13:30
Leszno ul. Święciechowska nr 55, 55B, 57 do 79D nieparzyste; Hurtownie ROSA, IDARED, TARA, Auto Naprawa STOCKI, HYDRO KAN INSTAL.

Obszar Szydłowo
15 marca 2022 r. w godz. 08:00 – 16:00
Krępsko 52, Płytnica 17, 53, 54, 56, 57, 58, 59, dz. 242/9, 248/8, Stadnina,

Obszar Tarnówka
15 marca 2022 r. w godz. 08:00 – 16:00
Płytnica 17, Plecemin 23, 24, 25, 26, 27C, dz. nr 7/2, 7/7, 8/1, 13/1, 13/2, 117/1,2, 120/8, 172/6, 172/7, 172/8, 172/9, 172/10, 172/11, 172/12, 177/1, 177/2, 177/3, 177/6, 177/8, 191.

Obszar Komorniki
15 marca 2022 r. w godz. 08:30 – 15:30
Komorniki: Os. Zielone Wzgórze od 7 do 24, ul. Sadowa 33, 35, 35A.

Obszar Poznań Grunwald
15 marca 2022 r. w godz. 08:30 – 12:00
Poznań: ul. Byczyńska, ul. Rumuńska, ul. Bułgarska od 1 do 11 nieparzyste, ul. Grunwaldzka od 153 do 163 nieparzyste.

Obszar Poznań Stare Miasto
15 marca 2022 r. w godz. 08:30 – 12:30
Poznań: ul. Perkuna 2, 3, od 5 do 25, ul. Chrobacka, ul. Madziarska 2, 10, ul. Sarmacka 24, dz. 170/1, dz. 170/2.

Obszar Pobiedziska
15 marca 2022 r. w godz. 08:30 – 14:30
Bociniec 1-3, 15-17

Obszar Swarzędz
15 marca 2022 r. w godz. 08:30 – 12:00
Jasin: ul. Lubczykowa, Tymiankowa, Bazyliowa 1.

Obszar Święciechowa
15 marca 2022 r. w godz. 08:30 – 12:00
Święciechowa ul. Warzywna działki nr 333/7, 333/8.

Obszar Przemęt
15 marca 2022 r. w godz. 08:30 – 16:30
gm. Przemęt: Solec ul. Szkolna nr 2, 4, działka nr 419/2 przepompownia, GCKiB, ORANGE; ul. Rzeczna – cała ulica oprócz nr 25, 27, 29; ul. Zakątek – cała; ul. Wolsztyńska nr 8 do 24 parzyste.

Obszar Jutrosin
15 marca 2022 r. w godz. 08:30 – 14:30
gm. Jutrosin: Stary Sielec nr 8, 10 do 15B, 17, 18, działki nr 119, 232; Nowy Sielec nr 24 do 27.

Obszar Gostyń, Krzemieniewo
15 marca 2022 r. w godz. 08:30 – 12:00
gm. Krzemieniewo: Hersztupowo nr 40A do 40F; gm. Gostyń: Kosowo nr 42, 64, 69, PKP; Płaczkowo nr 1.

Obszar Kleszczewo
15 marca 2022 r. w godz. 09:00 – 15:00
Krerowo 35, 35A, Hydrofornia, Poczta

Obszar Czerwonak
15 marca 2022 r. w godz. 09:00 – 13:00
Bolechowo ul. Przy Puszczy 40, 32, dz. 424/160, dz. 424/159, dz. 424/184, dz. 424/185, dz. 424/95, dz. 424/94, dz. 424/91

Obszar Wieleń
15 marca 2022 r. w godz. 09:00 – 17:00
Kocień Wielki 11, 17, 18, 21, 22, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, dz. 196, 197/5, 262/1.

Obszar Piła
15 marca 2022 r. w godz. 09:00 – 13:00
gm. Szydłowo miejscowość Kotuń działki 73/1, 454.

Obszar Szydłowo
15 marca 2022 r. w godz. 09:00 – 13:00
miejscowość Kotuń działki 73/1, 454.

Obszar Nowy Tomyśl
15 marca 2022 r. w godz. 09:00 – 13:00
Gmina Nowy Tomyśl miejscowość Sękowo działki 7/3, 7/4

Obszar Oborniki
15 marca 2022 r. w godz. 09:30 – 12:00
gm. Oborniki miejscowość Łukowo nr 24b, działki nr 29/5, 95/2, 95/7, 95/9.

Obszar Trzcianka
15 marca 2022 r. w godz. 12:00 – 14:00
miejscowość Nowa Wieś 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, działki 243, 244/2, 252, 255, szkoła, kościół.

Obszar Lubasz
15 marca 2022 r. w godz. 15:00 – 18:00
Dębe ul. Obornicka działka nr 172/2, 172/4, 172/10.

Obszar Ujście
15 marca 2022 r. w godz. 15:00 – 19:00
Ługi Ujskie 98, ul. Sosnowa 5, ul. Dębowa 9, dz. nr 212/1, 219/1, 225/5, 225/6, 230/7, ul. Wrzosowa 11, 12, dz. nr 230/9, 230/12, ul. Brzozowa 14.

Źródło: ENEA