Wielkopolska. Gdzie we wtorek nie będzie prądu? (LISTA)

ENEA opublikowała listę miejsc w których we wtorek (19 października 2021) nie będzie prądu. Pełna lista poniżej.

Obszar Rawicz
19 października 2021 r. w godz. 07:30 – 13:30
gm. Rawicz: Masłowo ul. Żniwna nr 4, działka nr 284/5.

Obszar Oborniki
19 października 2021 r. w godz. 08:00 – 13:00
gm. Oborniki miejscowości Bąblinek od nr 1 do nr 4a, działka nr 411/2.

Obszar Lwówek
19 października 2021 r. w godz. 08:00 – 16:00
20 października 2021 r. w godz. 08:00 – 16:00
21 października 2021 r. w godz. 08:00 – 16:00
gm. Lwówek miejscowości Grońsko od nr 44 do nr 73, nr 100, 101, działki nr 391, 625. miejscowości Krzywy Las nr 100, 101, działki nr 391, 383, 384. gm. Miedzichowo miejscowości Bolewice ul. Odbudowa od nr 1 do nr 6.

Obszar Szamocin
19 października 2021 r. w godz. 08:00 – 12:00
Laskowo ul. Żeglarska 52, 53, 56, 57, 58, 58A, 59A, 59, 60, 67, działka nr 39/9, 392, 391/14, 391/17, 391/18, 391/25, 402/5, 402/2, 445/8, 454/2.

Obszar Zakrzewo
19 października 2021 r. w godz. 08:00 – 14:00
Miejscowość Zakrzewo ul. Kujańska 10, działka numer 445.

Obszar Białośliwie
19 października 2021 r. w godz. 08:00 – 14:00
Nieżychowo 9, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 21A, 22, 23, 24, 28, 81, działki nr 67, 120, TP

Obszar Poznań Jeżyce
19 października 2021 r. w godz. 08:00 – 14:00
Poznań: ul. Żołnierzy Wyklętych dz. 1/213 (Zacisze Strzeszyn – plac budowy).

Obszar Wałcz
19 października 2021 r. w godz. 08:00 – 11:30
Miejscowość Głowaczewo nr 15 , 16.

Obszar Krobia
19 października 2021 r. w godz. 08:00 – 15:00
Krobia: ul. Jana Piko – cała ulica.

Obszar Jutrosin, Miejska Górka
19 października 2021 r. w godz. 08:00 – 14:30
gm. Miejska Górka: Dłoń nr 5 do 9, 25 do 44, 46, 46A PPHU SLAVEK, 56 Dom Strażaka, 63 do 81, działki nr 10 stacja bazowa PLAY, 122/1, 260/2 przepompownia, 326. gm. Jutrosin: Płaczkowo nr 28.

Obszar Przemęt
19 października 2021 r. w godz. 08:00 – 12:00
gm. Przemęt: Mochy ul. Końcowa, Ogrodowa, Słoneczna – całe ulice; ul. Powstańców Wlkp. nr 30 do 47 (oprócz T-Mobile), działki nr 457/5, 462/1, 462/6; ul. Wolności nr 1; ul. Wolsztyńska nr 3, 8, nr 20 do 54, nr 55 do 67 nieparzyste, działki nr 499, 1199/3, 1209 przepompownia, 1374/6 DINO.

Obszar Wronki
19 października 2021 r. w godz. 08:00 – 11:00
Biezdrowo 13, 14, 15, 16, 17, 18, 33, 34, 35, działki 148/1, 142, 149/1, 150/2.

Obszar Święciechowa
19 października 2021 r. w godz. 08:00 – 14:00
gm. Święciechowa: Henrykowo ul. Perłowa działki nr 573/2 do 9, 573/12 do 19.

Obszar Poznań Nowe Miasto
19 października 2021 r. w godz. 08:00 – 13:00
Poznań: ul. Chemiczna punkt pomiarowy sieci kanalizacyjnej, plac budowy, magazyn drewna, ul. Bałtycka 4A.

Obszar Poznań Nowe Miasto
19 października 2021 r. w godz. 08:00 – 13:00
Poznań: ul. Ostrowska 549.

Obszar Kicin
19 października 2021 r. w godz. 08:30 – 12:00
Kicin: ul. Rumiankowa.

Obszar Poznań Nowe Miasto
19 października 2021 r. w godz. 08:30 – 14:30
Poznań: ul. Szczepankowo 164, ul. Wdzięczna.

Obszar Poznań Stare Miasto
19 października 2021 r. w godz. 08:30 – 11:30
Poznań: ul: Meteorytowa 1, 3, ul. Poligonowa, ul. Okolewo od 18 do 26 parzyste, ul. Rumiankowa dz. 295/6, 132, 134, ul. Porannej Rosy, ul. Babiego Lata, ul. Karmelowa, ul. Czekoladowa, ul. Cynamonowa.

Obszar Poznań Grunwald
19 października 2021 r. w godz. 08:30 – 12:30
Poznań: ul. Billewiczówny.

Obszar Plewiska
19 października 2021 r. w godz. 08:30 – 14:00
Plewiska: ul. Szkolna 7, 19, 25, 25A-B, od 35 do 57 nieparzyste, od 44 do 62 parzyste, 65, 69, ul. Polna, ul. Aroniowa, ul. Tęczowa 9.

Obszar Poznań Stare Miasto
19 października 2021 r. w godz. 08:30 – 11:30
Poznań: ul. Waniliowa, ul. Szklarniowa od 9A do 23 nieparzyste, od 14 do 18A parzyste, ul. Huby Moraskie od 10B do 46 parzyste, od 15 do 43C, stacja telefonii.

Obszar Poznań Nowe Miasto
19 października 2021 r. w godz. 08:30 – 09:30
Poznań: ul. Gorlicka 1, 5B-C, 9B-C, 19, 21, 23, ul. Nowotarska od 15 do 32.

Obszar Mieścisko
19 października 2021 r. w godz. 09:00 – 11:00
Popowo Kościelne 2- 13, 23.

Obszar Kostrzyn
19 października 2021 r. w godz. 09:00 – 14:00
Brzeźno ul. Kostrzyńska 9, sygnalizacja drogowa, ul. Kolejowa, Brzozowa, Ogród Botaniczny.

Obszar Czempiń
19 października 2021 r. w godz. 09:00 – 11:00
BIECZYNY ul. DĘBOWA, ul. SŁONECZNA, ul. WIOSENNA, 1, 11D, 12, 13, 14, 15, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, SIERNIKI 11A, /7, 1, 10, 11, 11R, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 1A, 1D, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, DZ. 39/4, DZ. 121/14, DZ. 39/12, DZ. 39/20, SROCKO WIELKIE 14,

Obszar Czempiń
19 października 2021 r. w godz. 09:00 – 13:00
PIECHANIN 71, DZ. 167/34, ul. BRZOZOWA 1/1, 1/2, 15, 4, 7, 98, DZ. 167/15, DZ. 167/31, ul. BUŁGARSKA 8, DZ. 163/28, ul. LIPOWA 14, ul. SOSNOWA 11,

Obszar Czarnków
19 października 2021 r. w godz. 09:30 – 12:00
Śmieszkowo ul. Wiśniowa 7, 15, 17; działka nr 111/5, 111/6, 111/8, 128/2, 150/11, 154/4, 154/5, 154/6, 154/7; ul. Brzozowa działka nr 127/13, 127/14.

Obszar Stęszew
19 października 2021 r. w godz. 10:00 – 14:00
gm. Stęszew miejscowości Stęszew ul. Kwiatowa nr 43, 45, od nr 52 do nr 66 parzyste, działka nr 1345/10.

Obszar Wałcz
19 października 2021 r. w godz. 11:30 – 15:30
Miejscowość Głowaczewo nr 15, 16.

Obszar Piła
19 października 2021 r. w godz. 15:30 – 20:30
gmina Szydłowo miejscowość Dolaszewo ul. Jastrzębia działki 130/96, 130/91.

Obszar Szydłowo
19 października 2021 r. w godz. 15:30 – 20:30
miejscowość Dolaszewo ul. Jastrzębia działki 130/96, 130/91.

Źródło: ENEA

0 0 votes
Oceń artykuł
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze