Wielkopolska. Gdzie w środę nie będzie prądu? (LISTA MIEJSC)

ENEA opublikowała listę miejsc na terenie Wielkopolski, w których w środę, 3 listopada 2021, nie będzie prądu. Lista miejsc poniżej.

Obszar Budzyń
3 listopada 2021 r. w godz. 08:00 – 14:00
Budzyń ul. Sportowa 18, 22, 24, działka nr 564/1, 564/3, 564/4.

Obszar Kórnik
3 listopada 2021 r. w godz. 08:00 – 15:00
Szczytniki ul. Jaskółcza, ul. Wiosenna, ul. Skowronkowa 13,

Obszar Oborniki
3 listopada 2021 r. w godz. 08:00 – 17:00
4 listopada 2021 r. w godz. 08:00 – 17:00
5 listopada 2021 r. w godz. 08:00 – 17:00
gm. Oborniki miejscowości Kowanówko ul. Głogowa. ul. Tarninowa. ul. Wrzosowa. ul. Przyjaciół Dzieci nr 2, 2a, 4. ul. Jaśminowa działka nr 229/2. ul. Paprociowa nr 13.

Obszar Oborniki
3 listopada 2021 r. w godz. 08:00 – 08:30
3 listopada 2021 r. w godz. 16:00 – 17:00
gm. Oborniki miejscowości Kowanówko ul. Jaśminowa. ul. Konwaliowa. ul. Grzybowa nr 16. ul. Obornicka nr 1a, 2, 3, 5, 7, 9, 13, 17, 19, 21, działki nr 189/1, 189/2. ul. Przyjaciół Dzieci nr 1, 8, 8a, 10, Pas DK 11.

Obszar Pakosław
3 listopada 2021 r. w godz. 08:00 – 17:00
gm. Pakosław: Sowy nr 39 do 44, 44ABC, 44F, 78, 79, sklep, ORANGE Polska, działka nr 262 przepompownia ścieków; ul. Letniskowa, Słoneczna – całe ulice.

Obszar Poznań Stare Miasto
3 listopada 2021 r. w godz. 08:00 – 14:00
Poznań: ul. Fredry 8B.

Obszar Kostrzyn
3 listopada 2021 r. w godz. 08:30 – 15:00
Klony, Czerlejnko ul. Dożynkowa 4, 17, ul. Słoneczna 4, 6.

Obszar Nowy Tomyśl
3 listopada 2021 r. w godz. 08:30 – 11:30
gm. Nowy Tomyśl miejscowości Bukowiec działka nr 237/9.

Obszar Kościan
3 listopada 2021 r. w godz. 08:30 – 15:30
gm. Kościan: Nowy Lubosz ul. Sosnowa nr 1, 2, 8, działki nr 115/4, 115/13.

Obszar Poznań Jeżyce
3 listopada 2021 r. w godz. 08:30 – 13:30
Poznań: ul. Radosna od 43 do 66, 66A, ul. Wiosenna bez 11 i 34, ul. Wonna, ul. Zimowa, ul. Wesoła 3, 6, ul. Swojska od 1 do 21 nieparzyste, 21A.

Obszar Poznań Jeżyce
3 listopada 2021 r. w godz. 08:30 – 13:30
Poznań: ul. Miodowa od 18 do 36 parzyste, od 17 do 29 nieparzyste, ul. Polska od 12 do 36 parzyste, ul. Bukowska 129.

Obszar Poznań Jeżyce
3 listopada 2021 r. w godz. 08:30 – 14:30
Poznań: ul. Rekreacyjna od 124 do 140 parzyste.

Obszar Osieczna
3 listopada 2021 r. w godz. 08:30 – 14:00
gm. Osieczna: Kąkolewo ul. Boczna, Wierzbowa – całe ulice; ul. Krzywińska nr 48 do 58 parzyste, nr 59 do 105, działki nr 118/10, 175, 180, 180/2, Zakład Stolarski Szczepaniak, Lakiernictwo Sieracki; ul. Okrężna nr 26 do 40, działki nr 116/1.

Obszar Brodnica, Czempiń
3 listopada 2021 r. w godz. 09:00 – 15:00
OGIENIOWO 1, 2, 3, 4, ROGACZEWO 1/1, SUCHARZEWO 1, 1A, 2, 3, 4, 5, dz. 148/3, SZOŁDRY 1, 2, IŁÓWIEC dz. 68/5,

Obszar Dopiewo
3 listopada 2021 r. w godz. 09:00 – 11:30
Gmina Dopiewo miejscowość Dąbrowa ul. Szkolna 1, 4a; ul. Dębowa 2, 6; ul. Leśna 9, 11, 13, 15, od 18 do 29, parzyste od 30, do 48; ul. Graniczna od 1 do 9, 12; ul. Wiejska 1, 2, 7, 8, od 10 do 49, 51 cała ul. Poprzeczna, Liliowa, Makowa, Tulipanowa, Goździkowa, Okrężna, Tarninowa, Wiklinowa, Cukrowa, Brzozowa, Grabowa

Obszar Osieczna
3 listopada 2021 r. w godz. 09:00 – 13:00
gm. Osieczna: Świerczyna nr 150; ul. Bławatkowa, Rumiankowa, Stokrotkowa – całe ulice.

Obszar Rokietnica
3 listopada 2021 r. w godz. 09:30 – 11:00
gm. Rokietnica miejscowości Kiekrz ul. Sarnia. ul. Ptasia od nr 1 do nr 24, od nr 26 do nr 54 parzyste, działki nr 777/8, 820/1, 828/1, 830/2, 831/1, 836/6, 836/7, 836/8, . ul. Poznańska nr 5, 27, 65, działka nr 777/4. ul. Górna. miejscowości Starzyny ul. Poznańska nr 2, 38a. miejscowości Rogierówko działki nr 847/41, 847/89. ul. Tadeusza Kościuszki od nr 3 do nr 56, nr 58, 62, 63, 66, 82, działki od 3/14 do nr 3/18, nr 3/32, 4/6, 9/19, 800/1, 850/14, 850/15, 851/1, 858, od 853/1 do 863/5, od 861/13 do 861/18. ul. Orzechowa. ul. Polna nr 1ul. Pułaskiego nr 4, 6, działka nr 800/3. gm. Poznań miejscowości Poznań ul. Biwakowa nr 19. ul. Podjazdowa działka nr 9320/3.

Obszar Dopiewo
3 listopada 2021 r. w godz. 10:00 – 13:00
gm. Dopiewo miejscowości Dopiewiec ul. Rusałki. ul. Jutrzenki. ul. Polarna nr 3, 5, 7, działki nr 184/92, 184/99, 910, 962, 967. ul. Goplany działka nr 488.

Obszar Góra
3 listopada 2021 r. w godz. 11:30 – 15:00
gm. Góra: Borszyn Mały – cała miejscowość.

Obszar Buk
3 listopada 2021 r. w godz. 12:00 – 15:00
gm. Buk miejscowości Wysoczka działka nr 307.

Obszar Jemielno
3 listopada 2021 r. w godz. 15:00 – 17:30
gm. Jemielno: Cieszyny nr 34 Gospodarstwo Rolne KRAWCZYK.

Źródło: ENEA

5 1 vote
Oceń artykuł
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze