Wielkopolska: Gdzie nie będzie prądu we wtorek, 15 listopada? (LISTA)

prąd, słup energetyczny fot. jpienio, pixabay

Planowane wyłączenia i awarie – Enea opublikowała listę miejscowości w Wielkopolsce, w których we wtorek, 15 listopada, nie będzie prądu.

Obszar Szydłowo, Wałcz
15 listopada 2022 r. w godz. 07:00 – 14:00
Gmina Wałcz miejscowość Różewo 113, 115 i gospodarstwo rolne, Gmina Szydłowo miejscowość Skrzatusz ul. płk. J. Kleina 21.

Obszar Włoszakowice
15 listopada 2022 r. w godz. 07:30 – 13:30
gm. Włoszakowice: Krzycko Wielkie ul. Górnego nr 1, 5 do 11 nieparzyste, 12 do 30 parzyste, działki nr 348/9 do 348/11, 372, PKP; ul. Przerackiego nr 1, 3.

Obszar Rawicz
15 listopada 2022 r. w godz. 07:30 – 15:00
gm. Rawicz: Sierakowo ul. Leśna nr 1, 2, 4 do 19, 22 do 25, MAXITEC, Ferma Drobiu, działki nr 255/4 i 6, 318/8; ul. Zielona nr 27 do 31 nieparzyste, nr 14; ul. Świętojańska działka nr 27/1 kąpielisko OSiR.

Obszar Gostyń
15 listopada 2022 r. w godz. 07:30 – 12:30
gm. Gostyń: Osowo, Stankowo – całe miejscowości.

Obszar Góra
15 listopada 2022 r. w godz. 07:30 – 10:30
Góra ul. Rumiankowa nr 37, działka nr 2941/2.

Obszar Grodzisk Wielkopolski
15 listopada 2022 r. w godz. 07:30 – 08:30
15 listopada 2022 r. w godz. 13:30 – 14:30
Gmina Grodzisk Wielkopolski, miejscowość Sworzyce od nr 1 do nr 11, od nr 42 do nr 49, 51, 51a, 52, 54, 55, działki nr 77/2, 77/3, 119/1, 33/3, 797/2, 21/3, Gmina Nowy Tomyśl, miejscowość Bukowiec, ul Sworzycka 22, działka budowlana,

Obszar Poznań Nowe Miasto
15 listopada 2022 r. w godz. 08:00 – 15:00
Poznań: ul. Rzeczypospolitej 3, 4, 4A, 6, 6A, 44.

Obszar Nowy Tomyśl
15 listopada 2022 r. w godz. 08:00 – 12:00
Gmina Nowy Tomyśl, miejscowość Jastrzębsko Stare od nr 22 do nr 28b, 36, 37, 37A, działki nr. 52/3, 52/4, 67/10, 200/33, 225/6

Obszar Tarnowo Podgórne
15 listopada 2022 r. w godz. 08:00 – 14:00
Gmina Tarnowo Podgórne, miejscowość Sady, ul. Za Motelem 3, 5, DEFORM obiekt biurowo-magazynowy, działki nr 158/108, 158/47,

Obszar Buk
15 listopada 2022 r. w godz. 08:00 – 14:00
Gmina Buk, miejscowość Wielka Wieś 8, 37, 39, 43, 47, działki nr 282, 269/7,

Obszar Lwówek
15 listopada 2022 r. w godz. 08:00 – 16:00
gm. Lwówek miejscowości Brody nr 66, 67, od nr 72 do nr 78.

Obszar Zalasewo
15 listopada 2022 r. w godz. 08:00 – 12:00
Zalasewo: ul. Planetarna 17A-B, 18 (Biedronka), 21A-P.

Obszar Zalasewo
15 listopada 2022 r. w godz. 08:00 – 12:00
Zalasewo: ul. Glebowa, ul. Skibowa, ul. Roślinna, ul. Owocowa, ul. Botaniczna od 1 do 7 nieparzyste, od 2 do 8 parzyste, ul. Planetarna 15B, dz. 265.

Obszar Zalasewo
15 listopada 2022 r. w godz. 08:00 – 12:00
Zalasewo: os. Ułańskie od 3 do 31, os. Sarmackie, ul. Siewna od 44 do 54 parzyste.

Obszar Okonek
15 listopada 2022 r. w godz. 08:00 – 16:00
Okonek Zamłynie, ul. Niepodległości 78, 80, Łomczewo 68,69, dz. nr 20/11, EF Łomczewo, Augustowo.

Obszar Wysoka
15 listopada 2022 r. w godz. 08:00 – 14:00
16 listopada 2022 r. w godz. 08:00 – 14:00
Wysoka ul. Batorego 1, 2, 3, 4, 5, działka 730, ul Curie-Skłodowskiej numery od 1 do 17, ul. Podgórna 7, 10, 11, pl. XXX-Lecia PRL 2, 4, 7, 10, 11, 11A, 13, 14, ul. Kwiatowa 1, 3, 5, 6, 8, 9, 12, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 23, 24.

Obszar Trzcianka
15 listopada 2022 r. w godz. 08:00 – 13:45
Trzcianka ul. Kasztanowa numery nieparzyste, ul. Olchowa 7, 9, 10, 13.

Obszar Tuczno
15 listopada 2022 r. w godz. 08:00 – 13:00
miejscowość Tuczno Plaża, Harcówka.

Obszar Poznań Grunwald
15 listopada 2022 r. w godz. 08:30 – 12:30
Poznań: ul. Świetlana od 17 do 25 nieparzyste, od 22 do 38 parzyste, 38A, ul. Racławicka od 48 do 58 parzyste, od 49 do 65 nieparzyste, 65A.

Obszar Czerniejewo
15 listopada 2022 r. w godz. 08:30 – 14:00
Kąpiel

Obszar Czerniejewo
15 listopada 2022 r. w godz. 08:30 – 14:00
Kąpiel

Obszar Poznań Nowe Miasto
15 listopada 2022 r. w godz. 08:30 – 13:30
Poznań: ul. Wagrowska 12, 12A-B, dz. 3/6 (plac budowy).

Obszar Komorniki
15 listopada 2022 r. w godz. 08:30 – 13:30
Komorniki: ul. Wiosenna od 2 do 12 parzyste, od 5 do 17 nieparzyste.

Obszar Poznań Grunwald
15 listopada 2022 r. w godz. 08:30 – 11:30
Poznań: ul. Frezjowa od 2 do 40 parzyste, 40A, 42A, od 3 do 43 nieparzyste bez 37, ul. Piwoniowa 30, ul. Stokrotkowa 22, 24, od 27 do 35 nieparzyste.

Obszar Lipno
15 listopada 2022 r. w godz. 08:30 – 15:30
gm. Lipno: Klonówiec nr 4 do 9, 9B, 35 do 37D, działki nr 156/2, 165/3 i 5, 194/3, 199/6, ZHU Fornalik; Żakowo nr 34, 36 do 43, działki nr 229/3 do 7; Osiedle Parkowe – całe osiedle.

Obszar Pogorzela
15 listopada 2022 r. w godz. 08:30 – 11:30
Pogorzela: ul. Boh. Westerplatte – cała ulica; ul. Szarych Szeregów nr 7, 9.

Obszar Gostyń
15 listopada 2022 r. w godz. 08:30 – 14:30
gm. Gostyń: Tworzymirki nr 1 do 10, 26 do 38A, 40, 41, Remiza OSP, syrena alarmowa (dz. 7/2), plac zabaw (dz. 62/5), gospodarstwo rolne (dz. 62/11), przepompownia ścieków, działki nr 2/3, 20/3, 101; Kunowo ul. Zielona nr 61, 63, 64, 66, działka nr 122/1.

Obszar Zaniemyśl
15 listopada 2022 r. w godz. 09:00 – 11:00
Jeziory Małe ul. Dębowa, ul. Doliwiec Leśny, ul. Kórnicka, ul. Narcyzowa 16, ul. Plażowa, ul. Spacerowa, Łękno os. Przedwiośnie 18, 19, 20, 22, ul. Wiśniowa,

Obszar Kamieniec
15 listopada 2022 r. w godz. 09:00 – 15:00
1.Gmina Kamieniec, miejscowość Ujazd od nr 1 do nr 16, działki nr 136/1, 144, 149/2, 147/1,

Obszar Grodzisk Wielkopolski
15 listopada 2022 r. w godz. 09:00 – 15:00
1.Gmina Grodzisk Wielkopolski, miejscowość Grodzisk Wielkopolski, ul. Kościańska 33, 34, 35, , od nr 38 do 46 parzyste, 50, działki nr 4077/7, 4059/3, Stacje K116, K209, K352 powiadomione pisemnie 2.Gmina Grodzisk Wielkopolski, miejscowość Młyniewo od nr 1 do nr 12 , 19, oświetlenie ścieżki rowerowej, obiekt PKP S.A. Gmina Grodzisk Wielkopolskim miejscowość Chrustowo od nr 1 do nr 12 , 19, działka nr 3951/1,

Obszar Pniewy
15 listopada 2022 r. w godz. 09:00 – 17:00
16 listopada 2022 r. w godz. 09:00 – 17:00
17 listopada 2022 r. w godz. 09:00 – 17:00
Gmina Pniewy, miejscowość Turowo od nr 27 do nr 46, 51, 62, 63, działki nr 118/2, 188/2, 117/20,

Obszar Lwówek, Pniewy
15 listopada 2022 r. w godz. 09:00 – 15:00
Gmina Pniewy, miejscowość Turowo od nr 6 do nr 25,, działka nr 136/35, Gmina Lwówek, miejscowość Brody 62, 63,

Obszar Poniec
15 listopada 2022 r. w godz. 09:00 – 16:00
gm. Poniec: Dzięczyna nr 24 do 27, działki nr 108/1, 117, 214, ARWAK, Łowisko Wędkarskie MADGASKAR, stacja ochrony katodowej GAZ-SYSTEM. Dzięczynka nr 2 do 9, działki nr 171, 177.

Obszar Ujście
15 listopada 2022 r. w godz. 09:00 – 14:00
miejscowość Jabłonowo 21, 21A, 22, działka 83, ul. Kasztanowa 24, 25, 26, ul. Wiśniowa działki 124, 126.

Obszar Czarnków
15 listopada 2022 r. w godz. 09:00 – 11:30
miejscowość Brzeźno ul. Kwiatowa PSZOK działka 174/58.

Obszar Drawsko
15 listopada 2022 r. w godz. 09:00 – 10:00
miejscowość Nowe Kwiejce numery od 1 do 16, działki 36/3, 36/4, 38, 46/2, 49, 71/5, 79/3.

Obszar Wronki
15 listopada 2022 r. w godz. 10:00 – 11:00
Chojno Kalwaria Ośrodek wczasowy.

Obszar Dominowo, Września
15 listopada 2022 r. w godz. 12:00 – 14:00
Bardo, Bierzglin, Bukowy Las, Grzymysławice 5, 8, 6, 4, 9, 1, 2, 1a, 7, Mieczysławowo 7,

Podziel się:

Ostatnio dodane: