Wielkopolska: Gdzie nie będzie prądu 24 listopada? (LISTA)

prąd, słup energetyczny fot. pasja100, pixabay

Enea opublikowała listę miejscowości w Wielkopolsce, w których w czwartek 24 listopada nie będzie prądu ze względu na planowane prace remontowe lub awarie.

Obszar Swarzędz
24 listopada 2022 r. w godz. 08:00 – 11:00
Swarzędz: ul. 3 Maja od 3 do 46, ul. Kaczorowskiego 9, ul. Śniadeckich 6, ul. Przybylskiego od 2 do 8 parzyste, ul. Szumana od 37 do 53, ul. Graniczna 61, 63, 65, os. Raczyńskiego od 1/3 do 1/20, 1/23, od 1/46 do 1/66.

Obszar Dopiewo
24 listopada 2022 r. w godz. 08:00 – 14:00
Gmina Dopiewo, miejscowość Zakrzewo, ul. Gajowa 1, 7B, 7C, 7D, 9, 11, 13, 18, 22, 24, 26, 26C, 26D, 26E, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 48, ul. Długa 135, żwirownia na ul. Długa ,działki nr 109/3, 114/11, 115/1, 30/1, 30/5,

Obszar Kuślin
24 listopada 2022 r. w godz. 08:00 – 16:00
gm. Kuślin miejscowości Kuślin ul. Emilii Szczanieckiej nr 19, od nr 22 do nr 25, działki nr 423, 484, 485, 496/3, 496/9.

Obszar Rakoniewice
24 listopada 2022 r. w godz. 08:00 – 10:00
gm. Rakoniewice miejscowości Jabłonna ul. Szkolna od nr 5 do nr 10, nr 28, 29, działki nr 350/2, 353/1, 1314/1, 1315/1, 1326. ul. Nowotomyska nr 1, 2, 4, od nr 6 do nr 9, nr 38, 40, działki nr 1323/4, Szkoła, Przedszkole, Kotłownia. ul. Kościelna nr 43.

Obszar Szamotuły
24 listopada 2022 r. w godz. 08:00 – 13:00
Gmina Szamotuły, miejscowość Pamiątkowo, ul. Malinowa cała, Borówkowa cała, Szamotulska od nr 1 do nr 15, 22 działki nr 353/12, 353/11, 353/9, 353/8, 821/4, 821/5, 318/6, 318/7, 349/5

Obszar Dopiewo
24 listopada 2022 r. w godz. 08:00 – 09:30
Gmina Dopiewo, miejscowość Więckowice, ul. Dworska 3, 5, 15, 17, 19, 25, 27, działka nr 267, 261/8, 261/6,

Obszar Poznań Jeżyce
24 listopada 2022 r. w godz. 08:00 – 14:00
Poznań: ul. Budzyńska 1 ,3, 4, 5, 6, 6A, 7, 8, 9, 14, 16, 18, 20 ul. Białośliwska 21, 23, ul. Rogozińska, ul. Dąbrowskiego 345, 347, 351, 351A.

Obszar Zaniemyśl
24 listopada 2022 r. w godz. 08:00 – 15:00
Kępa Wielka, Zwola ul. Borowikowa, ul. Główna 88, ul. Grzybowa, ul. Rydzowa 3, ul. Sowia,

Obszar Tarnowo Podgórne
24 listopada 2022 r. w godz. 08:00 – 14:00
gm. Tarnowo Podgórne miejscowości Góra ul. Poznańska od nr 33a do nr 41 nieparzyste, działka nr 39/3.

Obszar Poznań Jeżyce
24 listopada 2022 r. w godz. 08:00 – 13:00
Poznań: ul. Łomnicka 12.

Obszar Święciechowa
24 listopada 2022 r. w godz. 08:00 – 16:30
gm. Święciechowa: Trzebiny nr 1 do 4, 21 do 26, 29 do 31, 33 do 35, Lakiernictwo Pojazdowe MARKOWSKI, Narodowy Instytut Dziedzictwa, Mechanika Pojazdowa MAKAŁA, działki nr 28/3, 37/2, 67/3, 126.

Obszar Wałcz
24 listopada 2022 r. w godz. 08:00 – 16:00
miejscowość Rusinowo bud. 25, 26, Hydrofornia.

Obszar Wieleń
24 listopada 2022 r. w godz. 08:00 – 14:00
miejscowość Miały Osiedle Letnie, ul. Wroniecka działka 308/13.

Obszar Kościan
24 listopada 2022 r. w godz. 08:00 – 14:00
gm. Kościan: Choryń nr 6 do 10 parzyste, nr 15 do 21 nieparzyste, działka 87 kościół, plebania, ORANGE.

Obszar Poznań Stare Miasto
24 listopada 2022 r. w godz. 08:30 – 11:30
Poznań: os. Zwycięstwa 10I, 11A-G, 12A-F, 14, 15, 15A.

Obszar Przeźmierowo
24 listopada 2022 r. w godz. 08:30 – 11:30
Przeźmierowo: ul. Folwarczna 81, 83, ul. Kościelna od 2 do 14 parzyste, 14A, 7, ul. Graniczna 58, 58A-B, 59, 61.

Obszar Baranowo
24 listopada 2022 r. w godz. 08:30 – 11:30
Baranowo: ul. Rzemieślnicza od 69 do 83 nieparzyste, 85, 87.

Obszar Poznań Nowe Miasto
24 listopada 2022 r. w godz. 08:30 – 14:30
Poznań: ul. Starołęcka 40, od 45 do 49 nieparzyste.

Obszar Poznań Stare Miasto
24 listopada 2022 r. w godz. 08:30 – 16:30
Poznań: ul. Jaśkowiaka od 1 do 13 nieparzyste, 2, 4, ul. Morasko 55, 55A, 57, od 90 do 96 parzyste, 96A, ul. Sióstr Misjonarek 5, 8.

Obszar Murowana Goślina
24 listopada 2022 r. w godz. 08:30 – 13:00
Murowana Goślina ul. Długa 9, 13, 15, 17, 19, ul. Jagodowa 36, 36A, 36B, 39, 40, ul. Malinowa 40, ul. Wiosenna 8, 4, 17

Obszar Łubowo
24 listopada 2022 r. w godz. 08:30 – 12:30
Łubowo dz. 106/9, dz. 106/11, dz. 106/17, dz. 106/19

Obszar Gniezno
24 listopada 2022 r. w godz. 08:30 – 10:30
Lulkowo 21 – 26

Obszar Wiry
24 listopada 2022 r. w godz. 08:30 – 12:30
Wiry: ul. Krótka, ul. Zbożowa, ul. Komornicka od 101 do 173 nieparzyste, od 104 do 156 parzyste, ul. Polna od 51 do 67 nieparzyste, od 52 do 54 parzyste.

Obszar Poniec
24 listopada 2022 r. w godz. 08:30 – 14:30
Poniec: ul. Bojanowska nr 17 do 22; ul. Janiszewska nr 1 do 7, nr 18, 18A, 20 do 29; ul. Rydzyńska nr 41.

Obszar Kaźmierz
24 listopada 2022 r. w godz. 09:00 – 12:00
Gmina Kaźmierz, miejscowość Dolne Pole od nr 2 do nr 8A, 20, 21, działki nr. 63/26, 63/13, 63/25,

Obszar Duszniki
24 listopada 2022 r. w godz. 09:00 – 14:00
gm. Duszniki miejscowości Kunowo od nr 9 do nr 12, od nr 14 do nr 23, działka nr 30/1. miejscowości Młynkowo nr 33, działka nr 63/1.

Obszar Kłecko, Skoki
24 listopada 2022 r. w godz. 09:00 – 14:00
Raczkowo, Pomarzanki 1 – 3, dz. 46, Kamieniec 40, dz. 43, Jabłkowo 16, 18A, 18B, 18C, 32, 33, 34, 35, 36, 39, Hydrofornia

Obszar Rogoźno
24 listopada 2022 r. w godz. 09:00 – 11:00
miejscowość Studzieniec 45, 46, 47.

Obszar Wronki
24 listopada 2022 r. w godz. 09:00 – 13:00
miejscowość Stróżki 43, 44, 44A, 44B, działki 149/1, 149/2, 179, 179/4.

Obszar Tarnowo Podgórne
24 listopada 2022 r. w godz. 09:30 – 11:30
Gmina Tarnowo Podgórne, miejscowość Sierosław, ul. Kasztanowa od nr 1 do nr 6a, ul. Bukowska 3, 3a, 4, 5, 5a, 22 ul. Dworska 3, 4, 10, 12, ul. Morwowa 5A, 6, ul. Kręta 2, 3, plac zabaw, działki nr 50, 46/2, 67/17, 67/18, 67/19, 67/9, 100,

Obszar Suchy Las
24 listopada 2022 r. w godz. 10:00 – 12:00
gm. Suchy Las miejscowości Złotniki ul. Słoneczna nr 1, od nr 5 do nr 8, od nr 10 do nr 23, od nr 25 do nr 28, działki nr 331/4, 331/12, 332/16, 332/18, 335/15, Rolne Gospodarstwo Doświadczalne, Deszczownia, Sklep, Kościół, Przepompownia. ul. Pałac nr 1. gm. Rokietnica miejscowości Pawłowice ul. Pawłowicka. ul. Szkolna. ul. Kierska nr 13.

Obszar Nowy Tomyśl
24 listopada 2022 r. w godz. 12:00 – 15:00
Gmina Nowy Tomyśl, miejscowość Kozie Laski 30, 30a, 32, ul. Pszeniczna 6, działki nr 48/7,

Podziel się: