Prezydent Andrzej Duda fot. prezydent.pl

Wielkopolska: Andrzej Duda w Czarnkowie i Złotowie, a Rafał Trzaskowski w Pile

Kandydaci na prezydenta RP ewidentnie doceniają Wielkopolskę. 1 lipca obaj pojawią się na północy regionu na spotkaniach z mieszkańcami.

Andrzej Duda spotka się z mieszkańcami Czarnkowa i Złotowa. W Czarnkowie spotkanie jest zaplanowane na placu Wolności, natomiast w Złotowie – na placu Paderewskiego. Oba spotkania mają mieć charakter otwarty dla wszystkich chętnych.

Rafał Trzaskowski odwiedzi Piłę i spotka się z jej mieszkańcami na placu Konstytucji 3 Maja. Spotkanie rozpocznie się o 16.45 i również będzie dostępne dla wszystkich zainteresowanych.

Obaj kandydaci w ciągu dwóch tygodni dzielących ich o drugiej tury wyborów chcą odwiedzić jak najwięcej miejscowości i spotkać się z jak największą liczbą wyborców, by przekonywać ich do swojej koncepcji prezydentury. Czy prezydentowi Dudzie uda się przy okazji przyjechać także do Poznania? Nie był w stolicy Wielkopolski walcząc o głosy przed pierwszą turą wyborów, chociaż odwiedził między innymi Konin i Koło.

Wicepremier Jadwiga Emilewicz zapytana o wizytę prezydenta w Poznaniu na początku kampanii wyborczej zapewniała, że pracują nad tym. Niestety, nie udało się. Może uda się przed druga turą.

el

1
Dodaj komentarz

avatar
Jakub
Jakub

Czy ktoś wie o której godzinie w Czarnkowie jest spotkanie z prezydebtem?