wtorek, 23 kwietnia, 2024

Warta Poznań wygrywa w Łodzi!

Piłkarze Warty pokonali na wyjeździe Widzew Łódź 0:2. Bramki dla “Zielonych” zdobyli Adam Zrelak oraz Maciej Żurawski.

“Zieloni” w tym sezonie bardzo dobrze radzą sobie na wyjazdach i nie inaczej było w Łodzi. Poznaniacy ponownie świetnie zaprezentowali się w defensywie, a na dodatek coraz lepiej wygląda ich gra w ataku.

Piłkarze Dawida Szulczka na prowadzenie wyszli w 12′ minucie. Po dośrodkowaniu w pole karne piłka trafiła do Zrelaka, który doskonałym uderzeniem trafił do bramki gospodarzy. Drugą bramkę zdobył Maciej Żurawski w 65′ minucie meczu. Pomocnik doskonale opanował trudną piłkę, a następnie natychmiast mocno uderzył na bramkę Widzewa. I chociaż strzał leciał w środek bramki, to piłka znalazła drogę do siatki.

Dzięki zwycięstwu “Zieloni” są na szóstej pozycji w tabeli. W kolejnym meczu zmierzą się z Wisłą Płock (zaległe spotkanie).

Strona głównaSportWarta Poznań wygrywa w Łodzi!