Warta Poznań rozbita. Fatalny występ „Zielonych”

fot. Mateusz Ludwiczak / Wisła Płock S.A.

Warta Poznań przegrała w Grodzisku Wielkopolskim z Wisłą Płock aż 0:4. Momentami na grę „Zielonych” nie dało się patrzeć.

Poznański zespół w poprzednim sezonie długo był wymieniany jako jeden z głównych kandydatów do spadku z Ekstraklasy. Dzięki świetnej rundzie wiosennej, Warta Poznań zdołała się jednak spokojnie utrzymać w najwyższej lidze. Niestety, po sezonie z klubem pożegnało się kilku zawodników, którzy mieli znaczny wpływ na postawę „Zielonych”…

Efekty było dzisiaj widać. Warta Poznań była zdecydowanie zespołem słabszym i całkowicie zasłużenie wysoko przegrała. Gdyby Wisła Płock była nieco bardziej zdeterminowana, to pewnie zdobyłaby jeszcze kilka bramek. O grze „Zielonych” w ofensywie lepiej nic nie pisać… Strzelanie w Grodzisku Wielkopolskim rozpoczął Rafał Wolski. Ten sam zawodnik zdobył również drugiego gola dla gości. Kolejne dwie bramki dołożył Davo.

Warta Poznań po dwóch kolejkach zajmuje ostatnie miejsce w tabeli (zero punktów, pięć bramek straconych i żadnej strzelonej). Kolejnym rywalem poznaniaków będzie Miedź Legnica.

Podziel się: