policja fot. Sławek Wąchała

Warszawa: Atak na wolontariusza zbierającego podpisy dla Andrzeja Dudy

Komenda Stołeczna Policji poszukuje mężczyzny, który w sobotę około godziny 9.30 w okolicach ronda Wiatraczna zaatakował wolontariusza sztabu prezydenta Andrzeja Dudy, który zbierał podpisy pod jego kandydaturą.

Napastnik najpierw obrzucił wolontariusza wyzwiskami i odszedł. Po kilkunastu minutach wrócił, ale już w kominiarce na głowie, i rzucił się na wolontariusza, bijąc go i kopiąc. Na szczęście spłoszyli go przechodnie, którzy rzucili się na pomoc bitemu mężczyźnie. Na szczęście nie odniósł poważnych obrażeń.

Policja już szuka napastnika – bardzo pomocne w tym będą nagrania z kamer monitoringu miejskiego i inne nagrania, które już są w rękach policji. Jak zapewnia nadkomisarz Jarosław Florczak z wydziału komunikacji społecznej KSP ustalenie tożsamości sprawcy i zatrzymanie go to tylko kwestia czasu.

Przypomnijmy, że 23 lutego doszło do ataku na wolontariuszy zbierających podpisy także w Poznaniu, na ulicy Półwiejskiej. Zaatakowani zostali członkowie Konfederacji, zbierający podpisy na swojego kandydata, Krzysztofa Bosaka. Zdaniem Ziemowita Przebitkowskiego, prezesa Młodzieży Wszechpolskiej, za tym atakiem stoją lewaccy bojówkarze ze środowisk anarchistycznych.

el

5
Dodaj komentarz

avatar
Sowa
Sowa

Trudno totalniakom pojąć ze przez takie zachowania zmniejsza im się poparcie . Dno i wodorosty .

Jerzy Jarlaczyk
Jerzy Jarlaczyk

Taki atak na wolentariusza jak na biuro poselskie Czarneckiego ……??!!??!!

Daniel Gajowiecki
Daniel Gajowiecki

Bardzo dobrze

Pawel Stanislaw Filipiak
Pawel Stanislaw Filipiak

Warszawa czy Poznań? Różnica cywilizacyjna.

Wojtek Aniola
Wojtek Aniola

??????????