pochmurne niebo wiatr burza

W Wielkopolsce znów mocno powieje!

Sabina nie odpuszcza – IMiGW wydał kolejne sotrzeżenie przed silnym wiatrem dla naszego regionu. Obowiązuje do godziny 20.00.

Wiatr będzie wiał z zachodu, z prędkością od 35 do 45 km na godzinę, a w porywach do 80 km. IMiGW wprowadził ostrzeżenie pierwszego stopnia dla Wielkopolski, województwa lubuskiego, zachodniopomorskiego, dolnośląskiego, łódzkiego, kujawsko-pomorskiego i pomorskiego. Ostrzeżenie pierwszego stopnia obowiązuje od 8.00 do 20.00 w środę.

Przewiduje się warunki sprzyjające wystąpieniu niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych, które mogą powodować straty materialne oraz zagrożenie zdrowia i życia. Prowadzenie działalności w warunkach narażenia na działanie tych czynników jest utrudnione i niebezpieczne. Spodziewaj się utrudnień wynikających z prowadzenia działań w obszarze występowania zagrożenia, w tym opóźnień spowodowanych utrudnieniami w ruchu drogowym, zakłóceń w przebiegu imprez plenerowych lub możliwość ich odwołania. Zalecana ostrożność, potrzeba śledzenia komunikatów i rozwoju sytuacji pogodowej.

el

1
Dodaj komentarz

avatar
Chriss Sławek Klichowski
Chriss Sławek Klichowski

? nieźle wieje bo zostało wydane sotrzeżenie ?