W Poznaniu będą rozdawali cytaty Lecha Kaczyńskiego. Gdzie?

skwer im. M. i L. Kaczyńskich fot. L. Łada

Z okazji 20. rocznicy objęcia przez Lecha Kaczyńskiego urzędu prezydenta Warszawy działacze Cyryl Klub będą rozdawać na poznańskich ulicach jego cytaty. A po południu zapraszają na debatę poświęcona jego działalności jako prezydenta Warszawy.

„18 listopada 2002 roku Lech Kaczyński znaczną przewagą wygrał w bezpośrednich wyborach na Prezydenta m. st. Warszawy” – informują działacze Cyryl Klub. – „Władzę w stolicy rozpoczął pod hasłami zlikwidowania układów korupcyjnych oraz przywrócenia ładu i porządku. Podjął skuteczne działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa w mieście”.

Z okazji 20. rocznicy tych wyborów 18 listopada 2022 r., przedstawiciele poznańskich organizacji pozarządowych współpracujących w ramach Cyryl Club od godziny 12.00 na ulicach Poznania będą rozdawać mieszkańcom cytaty Lecha Kaczyńskiego. Akcja rozpocznie się przy skwerze im. Marii i Lecha Kaczyńskich w Poznaniu.

Natomiast o godzinie 18.00 tego dnia w klubie dyskusyjnym Cyryl Club przy ulicy Młyńskiej 14 odbędzie się spotkanie „Wzór samorządowca. 20 lat od wyboru Lecha Kaczyńskiego na Prezydenta Warszawy”. Zorganizowały je Stowarzyszenie Projekt Poznań oraz Akademicki Klub Obywatelski im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Poznaniu.

Podziel się: