Ulica na Wildzie w Poznaniu już po remoncie. Można jechać!

Robocza fot. ZDM

“Można już korzystać z wyremontowanej nawierzchni jezdni na ul. Roboczej” – zapewnia Zarząd Dróg Miejskich w Poznaniu. Prace zasadnicze są już zakończone, do wykonania pozostały jedynie ostatnie, drobne prace wykończeniowe.

Remont nawierzchni ulicy Roboczej był jednym z ważniejszych remontów jezdni w tym roku wykonywanych przez Zarząd Dróg Miejskich.
“Nawierzchnia w wielu miejscach nie była już do najlepszym stanie, jednak z rozpoczęciem prac trzeba było jednak poczekać do zakończenia przebudowy torowiska i jezdni na ul. 28 Czerwca 1956 roku” – wyjaśnia ZDM.

Po zakończeniu przebudowy torowiska ekipy remontowe zabrały się za Roboczą i na odcinku od ul. Przemysłowej do ul. Sikorskiego trakcie robót zerwana została stara i ułożona w jej miejsce nowa nawierzchnia jezdni. Wyłączony został tylko ten fragment, na którym nawierzchnia już wcześniej została wymieniona. Dzięki wykonanym pracom kierowcy oraz rowerzyści mogą w bardziej komfortowych i bezpieczniej jeździć jedną z głównych ulic na Wildzie.

Podziel się: