piątek, 23 lutego, 2024

Tragiczny wypadek w Wielkopolsce. Jedna osoba nie żyje

W środowy poranek doszło do wypadku na drodze wojewódzkiej nr 193 w pobliżu miejscowości Margonin, gdzie w bezpośrednim zderzeniu dwóch samochodów osobowych życie straciła jedna osoba, a dwie kolejne zostały ranne. Tragiczne zdarzenie miało miejsce na prostym odcinku drogi wiodącej w kierunku Chodzieży.

Zespoły ratownicze, które natychmiast udały się na miejsce, otrzymały informację o trzech osobach uczestniczących w wypadku. Po przybyciu na miejsce, ratownicy z Margonina potwierdzili, że doszło do kolizji dwóch pojazdów i że droga jest całkowicie zablokowana. Niestety, mimo podjętej reanimacji, nie udało się uratować mężczyzny w średnim wieku, który znajdował się poza jednym z rozbitych aut. Jego obrażenia okazały się zbyt poważne.

Kpt. Artur Binkowski, rzecznik prasowy strażaków z Chodzieży, przekazał, że dwie inne osoby – mężczyzna i kobieta – odniosły lżejsze obrażenia i zostali przewiezieni do szpitala w celu dalszej opieki medycznej.

W wyniku wypadku droga wojewódzka nr 193 była nieprzejezdna przez kilka godzin, co spowodowało znaczne utrudnienia w ruchu. Policja na miejscu przeprowadzała szczegółowe dochodzenie w celu ustalenia dokładnych przyczyn wypadku. Kierowcy musieli korzystać z objazdów.

Źródło: asta24
Strona głównaChodzieżTragiczny wypadek w Wielkopolsce. Jedna osoba nie żyje