Tragiczny wypadek. Przy drodze znaleziono ciało siedemnastolatka

wypadek Mirachowo fot. KP PSP Kartuzy

Do tragicznego wypadku doszło w miejscowości Mirachowo w powiecie kartuskim. Na przydrożnej skarpie znaleziono zwłoki siedemnastolatka, obok leżał rozbity motocykl. Wszystko wskazywało na to, że młody człowiek zginął na miejscu.

Jak informuje Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej, 23 września 2022 roku o godzinie 7.45 do stanowiska kierowania komendanta powiatowego PSP w Kartuzach wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Mirachowo.
– Po przybyciu na miejsce pierwszych zastępów stwierdzono, że na przydrożnej skarpie znajduje się uszkodzony motocykl – informuje st. kpt. Marek Szwaba, KP PSP Kartuzy. – Natomiast obok na łące leży nieprzytomny mężczyzna bez oznak życiowych. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz ocenie stanu poszkodowanego, u którego z uwagi na stężenie pośmiertne odstąpiono od medycznych działań ratowniczych.

Według wstępnych ustaleń policji mody człowiek stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w drzewo i zginął na miejscu. Szczegóły zdarzenia wyjaśnia policja.

Podziel się: