Tragiczny wypadek na drodze. Zderzyły się dwa samochody. Jedna osoba zginęła

wypadek fot. policja Namysłów

Na drodze w gminie Świerczów zderzyły się dwa volkswageny. 36-letni kierowca jednego z nich zginął na miejscu. Niewiele wcześniej miał miejsce śmiertelny wypadek na A4. „Czarna sobota na drogach Opolszczyzny” – podsumowali opolscy policjanci.

Do wypadku doszło 10 grudnia po południu na trasie między Bąkowicami a Świerczowem w powiecie namysłowskim, w województwie opolskim.
„W wyniku czołowego zderzenia się dwóch volkswagenów, śmierć na miejscu poniósł 36-letni kierowca VW Passata” – informuje namysłowska policja na swoim profilu społecznościowym. – „Dwie osoby z drugiego auta odniosły obrażenia, ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo”.

Drugim samochodem podróżowała kobieta z małym dzieckiem. Oboje trafili do szpitala. Nie wiadomo, dlaczego doszło do zderzenia, policjanci prowadzą postępowanie w tej sprawie pod nadzorem prokuratury. Jednak z pewnością przyczyniły się do tego opady śniegu i gołoledź na Opolszczyźnie.
„Apelujemy o rozwagę i ostrożność. Warunki na drogach są bardzo trudne, z godziny na godzinę pogoda będzie się tylko pogarszać!” – apelują policjanci.

Podziel się: