Tragiczny wypadek na balkonie. Co było przyczyną śmierci mężczyzny?

fot. Depositphotos (zdjęcie ilustracyjne)

Jarocińska prokuratura otrzymała częściowe wyniki sekcji zwłok 55-letniego mężczyzny, mieszkańca Goliny. Mężczyznę znaleziono wiszącego na balkonie jednego z bloków w Golinie. Niestety, nie udało się go uratować.

Nie wiadomo było, czy 55-latek próbował wejść do domu przez balkon – czy też z niego wyjść, na pewno jednak był mieszkańcem tego bloku. Oględziny nie wykazały, co było przyczyną śmierci mężczyzny – ustalono jedynie, że zawisł na wysokości mniej więcej trzech merów, ponieważ trzy palce jego ręki zaklinowały się w balustradzie balkonu. Prokuratura zadecydowała więc o zabezpieczeniu ciała do sekcji zwłok.

Sekcja już się odbyła, jak informuje portal „jarocinska”, jednak nadal nie wiadomo, co było bezpośrednią przyczyną zgonu. Jak powiedział portalowi prokurator Maciej Meler, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim, biegły jej nie wskazał, stwierdził jedynie, że na ciele nie ma obrażeń wskazujących na udział osób trzecich.

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że mężczyzna schodził z balkonu, a nie usiłował się wspiąć. Za mniej więcej trzy tygodnie służby dostaną wyniki analizy toksykologicznej. Wówczas też powinno się wyjaśnić, kiedy mężczyzna zmarł – na razie wiadomo jedynie, że jeszcze poprzedniego dnia wieczorem był widziany przez mieszkańców miejscowości.

Podziel się:

Ostatnio dodane: