Tragiczne urodziny. Jeden z gości został dźgnięty nożem

policja fot. Sławek Wąchała (zdjęcie ilustracyjne)

Wizytą policji zakończyły się urodziny pewnego mieszkańca Lęborka. Podczas nich, gdy wszyscy uczestnicy wypili już sporo alkoholu, jeden z gości został dźgnięty nożem w plecy. Policja zatrzymała cztery osoby.

Fatalne urodziny odbyły się 28 września w jednym z mieszkań przy ulicy Mieszka I. Jak informuje Dziennik Bałtycki, w pewnej chwili podczas imprezy jeden z gości został ugodzony nożem. Ustalenie okoliczności zdarzenia było dość trudne, ponieważ wszyscy uczestnicy przyjęcia już sporo wypili – sam poszkodowany miał kilka promili alkoholu we krwi.

Policjanci zatrzymali czterech biesiadników – wszyscy byli nietrzeźwi, więc z ich przesłuchaniem trzeba było poczekać, aż wytrzeźwieją. Ostatecznie jednak, jak poinformował gazetę Patryk Wegner, szef Prokuratury Rejonowej w Lęborku, zarzut usiłowania spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu usłyszała tylko jedna osoba. To mieszkaniec Lęborka, który wcześniej nie był karany. Motyw jego działania nie jest znany. Grozi mu kara do 3 lat więzienia.

Ranny, zgodnie z ustaleniami biegłego, będzie musiał przebywać w szpitalu dłużej niż 7 dni, ale jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Podziel się: