Tragedia w Wielkopolsce. Zwłoki pięciu osób, w tym dziecka

policja fot. Sławek Wąchała (zdjęcie ilustracyjne)

Ciała czterech osób dorosłych i jednego dziecka znaleźli chodziescy policjanci w jednym z domów w Chodzieży. Ciała znajdowały się w domu przy ulicy Podgórnej i w przydomowym garażu.

Policja prowadzi dochodzenie w tej sprawie i w związku z tym jedynie potwierdziła fakt znalezienia pięciu ciał spokrewnionych ze sobą. Trwa śledztwo w tej sprawie, więc więcej informacji, przynajmniej na razie, policja nie zamierza podawać.

Jak ustaliła Gazeta Wyborcza, policję wezwały osoby, które od kilku dni nie mogły się skontaktować z mieszkańcami tego domu – w domu mieszkała młoda kobieta, jej rodzice i kilkumiesięczne dziecko. Według nieoficjalnych ustaleń gazety 24 kwietnia około godziny 20.00 weszły na teren posesji i w garażu znalazły dwa ciała. Wtedy wezwały policję i to funkcjonariusze znaleźli kolejne trzy ciała w tym kilkumiesięcznego dziecka.

Dotychczasowe ustalenia wskazują na wielokrotne zabójstwo. Portal „TVN24”, również nieoficjalnie, podaje, że ofiary to 41-letni mężczyzna, 38-letnia kobieta, 4-miesięczne niemowlę, 73-letni mężczyzna i 72-letnia kobieta, przy czym młodsza z kobieta miała mieć usta zaklejone taśmą i związane nogi. Według ustaleń dziennikarzy wszystkie ofiary miały mieć rany na szyi, a policjanci w pobliżu ciał znaleźli nóż. Tylne drzwi domu miały być otwarte.

Podziel się:

Ostatnio dodane:

Wydarzenia w Wielkopolsce: