Do tragedii doszło w jednej z kamienic przy ulicy Głogowskiej – z okna wypadł pięcioletni chłopiec. Dziecko w ciężkim stanie zostało przewiezione do szpitala, a sprawę bada policja.
Jak powiedział Radiu Poznań młodszy inspektor Andrzej Borowiak z biura prasowego wielkopolskiej policji, służby otrzymały informację o wypadku 26 września około godziny 19.30. Według dotychczasowych ustaleń funkcjonariuszy chłopcem opiekowała się babcia, która położyła go do łóżka i wyszła do drugiego pokoju. Dziecko po wyjściu babci wspięło się na parapet – i wypadło z okna.
Chłopiec przeżył upadek, ale jego stan jest bardzo poważny. Przebywa w szpitalu.