Tragedia na torach. 15-latka zginęła pod kołami pociągu

fot. Sławek Wąchała (zdjęcie ilustracyjne)

Do tragicznego wypadku doszło 25 listopada na stacji Warszawa Gdańska. 15-letnia dziewczyna znalazła się na torach i została potrącona przez pociąg Kolei Mazowieckich. Przyczyny i okoliczności wypadku wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratury.

Jak informuje Super Express, do wypadku doszło około godziny 16.10. Według dotychczasowych ustaleń policji nastolatka wracała ze szkoły. Nie wiadomo, jak i dlaczego znalazła się na torach, gdzie potrącił ją pociąg Kolei Mazowieckich jadący z Warszawy Zachodniej do Ciechanowa.

Świadkowie natychmiast wezwali służby, które bardzo szybko pojawiły się na miejscu, jednak dziewczyny nie udało się uratować. Obrażenia, które odniosła, były zbyt poważne. Lekarz stwierdził zgon 15-latki.

Policjanci pod nadzorem prokuratury badają okoliczności i przyczyny zdarzenia. Maszynista i pracownicy pociągu zostali przebadani na obecność alkoholu – wszyscy byli trzeźwi. Jak nieoficjalnie dowiedziała się gazeta, na miejscu wypadku pojawiły się koleżanki 15-latki. Być może ich zeznania wyjaśnią przyczyny też tragedii.

Podziel się:

Ostatnio dodane: