To może być ciekawe wzmocnienie. Damian Kądzior trafi do Lecha Poznań?

Poznań Stadion Miejski fot. Sławek Wąchała

Damian Kądzior, pomocnik Piasta Gliwice, ma być celem transferowym Lecha Poznań. Kądzior w przeszłości był już łączony z „Kolejorzem”…

Kądzior ma za sobą bardzo udany sezon w Piaście Gliwice. W całych rozgrywkach strzelił sześć bramek i dołożył do tego osiem asyst. O zainteresowaniu tym piłkarzem poinformował Sebastian Staszewski z Interii. – „To 3 podejście do DK i tym razem… może się udać. Piłkarz jest zainteresowany ofertą, bo kuszą go puchary. Wszystko zależy od postawy @PiastGliwiceSA. Rozmowy już trwają.” – napisał dziennikarz na twitterze.

Damian Kądzior ma 29 lat i jest ofensywnym pomocnikiem. W przeszłości mógł trafić do Lecha dwukrotnie. Za pierwszym razem poznaniaków w ostatniej chwili uprzedził Dinamo Zagrzeb, do którego ostatecznie trafił zawodnik. Przed ostatnim sezonem również był temat pojawienia się jego przy Bułgarskiej, ale wówczas do klubu dołączył inny pomocnik – Adriel Ba Loua.

Umowa Kądziora z Piastem Gliwice obowiązuje do 30 czerwca 2024 roku. Zawodnik jest wyceniany przez transfermarkt na 1,2 mln euro.

Podziel się: