Tego nie możesz przegapić! Trasa treningowa Codziennie Fit odwiedza Poznań!

Już 7 maja w Poznaniu odbędzie się wyjątkowe wydarzenie fitness, które pozwoli Ci przygotować formę na wakacje! Codziennie Fit Tour powered by PUMA, czyli piąta edycja trasy treningowej Marty Kruk, znanej w internecie jako Codziennie Fit (260 tysięcy obserwujących na YouTube) wraca do Poznania!

Wydarzenie odbędzie się już 7 maja w Hali Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza przy ulicy Zagajnikowej 9. W programie oprócz treningu głównego z trenerką Martą Kruk z Codziennie Fit, na uczestników będzie czekać masa dodatkowych atrakcji: trening rozgrzewkowy z instruktorem fitness i szkoleniowcem Pawłem Kordkiem, specjalna strefa wyzwania sprawnościowego Martes Sport, w której będzie można spróbować pobić rekord i wygrywać nagrody, darmowa strefa selfie 360 stopni oraz warsztaty “Co mówi twoje ciało?”, które pomogą zrozumieć co zrobić, by mieć jak najlepsze efekty sylwetkowe, treningowe i zdrowotne. Trenujący w ramach biletu otrzymają także zdrowe przekąski od cateringu Nice To Fit You.

„Nie czekaj na jutro. Przyjdź na trening!” głosi hasło tegorocznej trasy Codziennie Fit Tour. To doskonała okazja, żeby zrobić dla siebie coś dobrego i zacząć się regularnie ruszać lub wrócić do ruchu po majówkowym odpoczynku.

Jak mówi sama Marta: Zastanawiasz się czy sobie poradzisz? Niezależnie od Twojego poziomu zaawansowania trasa treningowa jest dla Ciebie! Pojawiają się na niej zarówno osoby, które trenują regularnie, jak i takie, dla których to pierwsze spotkanie ze sportem od wielu lat. Treningi zawierają modyfikacje, dzięki którym każdy będzie mógł dać z siebie tyle, ile może. Na trasie każdy czuje się dobrze, nikt nie jest oceniany, za to wszyscy świetnie się bawią! A nic tak nie daje takiej satysfakcji, jak endorfiny po dobrym treningu!

Oprócz dawki motywacji i inspiracji na kolejne tygodnie, uczestnicy otrzymają także pakiety powitalne z prezentami od partnerów trasy: produktami marki Martes Sport, Krukam, BodyBoom, Dr Lifestyle – a wszystko w poręcznym worku treningowym marki PUMA.

Bilety są jeszcze dostępne (do wyczerpania puli miejsc) na stronie: https://sklep.codzienniefit.pl/tour

Zobacz jak wyglądała trasa w poprzednich latach!

Artykuł sponsorowany

Podziel się: