Casting na tancerzy fot. Fotobueno, Teatr Muzyczny

Teatr Muzyczny w Poznaniu ogłosił casting dla tancerzy – mężczyzn. Casting odbędzie się 17 stycznia 2022 roku o godz. 13.00 w siedzibie Teatru Muzycznego przy ul. Niezłomnych 1e w Poznaniu. A jakie trzeba spełnić wymagania?

Kandydaci muszą się wykazać umiejętnościami podstaw tańca w tym: tańca klasycznego, tańca współczesnego, jazzu, partnerowania. Mile widziane predyspozycje aktorskie.

Audycje będą 2-etapowe: w pierwszym kandydaci będą musieli wykonać krótki, dowolny układ taneczny – teatr prosi o przygotowanie podkładów muzycznych (w pliku mp3). W drugim będą miały miejsce warsztaty z choreografem.

Zgłoszenia należy wysyłać drogą e-mailową na adres: maria.stypczynska@teatr-muzyczny.pl z dopiskiem w tytule Casting Zespół Baletowy, najpóźniej do 13 stycznia 2022. Do zgłoszenia należy dołączyć CV artystyczne ze zdjęciem (prośba o wysyłanie plików PDF lub DOC wraz z zawartym w CV zdjęciem).

Szczegółowe informacje dla osób ubiegających się o zatrudnienie i dotyczące Administratora Danych Osobowych oraz sposobu przetwarzania danych znajdują się na stronie internetowej teatru w miejscu zamieszczenia powyższego ogłoszenia (w materiałach do pobrania).

Źródło: Teatr Muzyczny

Podziel się: