Sylwester 2019/2020 w Poznaniu – sprawdź, gdzie się wybrać

Jeśli nie chcesz spędzać Sylwestra 2019/2020 w Poznaniu na Rynku, czas rozejrzeć się za propozycjami imprez klubowych. Bilety wyprzedają się szybko, szczególnie te do stref VIP.

W tym roku program imprezy plenerowej na pl. Wolności prezentuje się skromnie. Kamil Bednarek, Monika Brodka i Krzysztof Zalewski – nazwiska tych trzech gwiazd są już potwierdzone. Być może władze miasta postanowiły eksperymentować z nową formułą imprezy, bo wiele osób zgłaszało przesyt monumentalnymi koncertami organizowanymi co roku za duże pieniądze w każdym mieście. W Poznaniu Sylwester 2019/2020 będzie skromniejszy. Przynajmniej ten oficjalny, bo w klubach nocą 31 grudnia ma odbywać się sporo ciekawych imprez. Zobacz wszystkie: https://www.biletomat.pl/sylwester/ lub czytaj dalej, by poznać nasze typy.

Sylwester 2019/2020 w stylu latino

Sylwester pod palmami to powszechne marzenie. A co dopiero sylwester 2019/2020 w Poznaniu pod złotymi palmami. Będą one częścią dekoracji klubu Solei, który na ten wieczór zamieni się w tętniącą życiem latynoską dyskotekę. Goście mają poczuć się, jak przy barze na plaży, stąd można liczyć na obecność kubańskich drinków w karcie i przekąski rodem z Ameryki Południowej.

Być może impreza rozkręci się jak te znane z filmu Wielki Gatesby, bo tu również ma zagrać żywiołowa, latynoamerykańska orkiestra na żywo. Zespół Coco Latino Music Band tego wieczora skupi się wyłącznie na muzyce pochodzącej z kręgu kulturowego Ameryki Łacińskiej. Goście mogą liczyć na prywatny pokaz fajerwerków czy specjalne menu.

Impreza sylwestrowa w stylu glamour

Dla wielu Sylwester to jedyna okazja do całonocnej zabawy w roku. Nie warto więc oszczędzać. Wejście na Sylwester 2019/2020 w klubie Młyńska 12 kosztuje wprawdzie nawet 599 złotych, ale cena ma odzwierciedlenie w szykowanych na tę noc atrakcjach. Zagra dj Matthew Clarck, ale to nie muzyka będzie najważniejsza podczas tej nocy. Uzupełnią ją pokazy artystyczne i niezwykłe menu. Można w nim znaleźć m.in. bulion z gołębia czy ptysie z kremem z hibiskusa. Ale nie zabraknie też sycących potraw typowych dla całonocnych imprez, choć żurek czy śledzik też zostaną zaprezentowane w bardziej eleganckiej niż zwykle odsłonie. Oczywiście dla każdego gościa przewidziano też nielimitowany dostęp do baru i własny stolik.

A może Sylwester 2019/2020 w teatrze?

Ciekawie zapowiada się też *impreza w Teatrze Polskim w Poznaniu.* Będzie to wieczór z przedwojennym kabaretem, a więc nie ma co obawiać się, że będzie zbyt sztywno. Organizatorzy zachęcają do tego, by dać się porwać klimatowi uroczystego wieczoru w eleganckich wnętrzach pełnych wytwornie ubranych gości i kelnerów w muszkach. Podczas Lalala – Sylwestra w Polskim nie zabraknie też muzyki. To może być okazja, by poczuć się jak na prawdziwym balu w operze, o jakich można przeczytać w XIX-wiecznych powieściach. Warto to przeżyć, mimo że organizatorzy wymagają, by panowie przybyli na miejsce w garniturach lub frakach, a panie w eleganckich sukniach do samej ziemi.

Artykuł sponsorowany