Światowe ligi piłkarskie, czyli na co stawiać zakłady

Fachowcy od świata zakładów bukmacherskich jednomyślnie przyznają, że dla uzyskania lepszych wyników i wygrania większych stawek warto jest obstawiać w SuperBet zakłady związane z pomniejszymi, mniej znanymi ligami piłkarskimi, gdzie często można znaleźć atrakcyjne kursy. Tam jednak trzeba dobrze wgryźć się w temat, a nie zawsze równa gra i podobny poziom dają szanse na właściwe ustalenie zwycięzcy.

Znacznie więcej emocji budzą największe kluby, grające w światowej sławy ligach, których spotkania przyciągają na stadiony prawdziwe tłumy kibiców. Pora przyjrzeć się największym z nich i oszacować, które z nich są warte bliższego zainteresowania się tematem. Najczęściej jednak fan europejskiego futbolu będzie miał już swoją jedną, ukochaną ligę, w której czuje się tak dobrze, jak we własnych kapciach.

Najważniejsza ligowa trójca

Ze wszystkich wydarzeń ze świata sportu można spokojnie wyłuskać trzy najważniejsze ligi światowe, zmagania w strukturach których oglądane są z zapartym tchem przez miliony widzów. To właśnie te najważniejsze ligi generują większość w Superbet zakładów. W ich przypadku z pewnością szanse na ogromną wygraną są znacznie mniejsze, jednak nie to jest tu najważniejsze. Nic się tak nie liczy na boisku, jak czysta gra i czyste emocje oraz adrenalina. Zwłaszcza gdy to na tyle popularne rozgrywki, że możemy je śledzić przed telewizorem każdego tygodnia.

Absolutnym i bezdyskusyjnym numerem jeden, jeśli chodzi o ligę futbolową oraz ilość obstawianych dziennie zakładów, jest liga angielska, czy Premier League. To tutaj stawia się na wielkie nazwiska piłkarzy grających w takich zespołach, jak Arsenal, Manchester United, Tottenham czy Chelsea. Obstawianie takich zakładów na pewno nie jest proste, wymaga uwagi, wprawy i wiedzy oraz nieco szczęścia (czy może bardziej umiejętności patrzenia w przyszłość i jej trafnego przepowiadania).

Do dzisiaj chętnie oglądana jest też niemiecka Bundesliga, głównie oczywiście ze względu na nazwisko Lewandowskiego, który do niedawna rozdawał karty w Bayernie. W latach 90. cieszyła się szczególną popularnością ze względu na obecność w niej innych polskich piłkarzy jak Wałdoch, Juskowiak, Krzynówek czy Hajto.

Tu jednak zauważalna jest ogromna przepaść, jaka dzieli piłkarzy Bayernu z innymi drużynami z zestawienia, czego nie można powiedzieć o trzeciej najpopularniejszej lidze na świecie – hiszpańskiej, gdzie od niedawna bryluje wspomniany wcześniej Lewandowski, a wraz z jego przejściem do Barcelony, do La Ligi przeszło wielu polskich graczy.

Hazard jest tylko dla osób pełnoletnich i jest związany z ryzykiem uzależnienia. SuperBet jest legalnym polskim bukmacherem i posiada zezwolenie. Gra u bukmacherów bez zezwolenia jest nielegalna.

Artykuł sponsorowany

Podziel się: