Świąteczna ciężarówka Coca-Coli na placu Wolności w Poznaniu (ZDJĘCIA)

Betlejem Poznańskie świąteczna ciężarówka Coca Coli fot. Sławek Wąchała

Mimo przewidywań malkontentów, którzy byli zdania, że nie przedostanie się przez rozkopany Poznań na plac Wolności – ciężarówka Coca-Coli przyjechała i zaparkowała na samym placu ku radości licznie zebranej na placu publiczności.

Z jej pojawieniem wiązało się wiele atrakcji: można wirtualnie przejechać się saniami świętego Mikołaja, odwiedzić jego pokój i w dodatku zrobić sobie tam zdjęcie z Mikołajem na pamiątkę. Są też konkursy z nagrodami i fotobudka 360 stopni z możliwością nagrania filmiku w slow motion – a wszystko to do godziny 20.00, bo do tego czasu ciężarówka będzie stała na placu.

Przypomnijmy, że Poznań nie jest jedynym miastem w Wielkopolsce, do którego w tym roku zawita świąteczna ciężarówka Coca-Coli – 18 grudnia zawita do Ostrowa Wielkopolskiego.

„Szykuje się wiele atrakcji” – informuje ostrowski magistrat na swojej stronie. – „Na chętnych czekać będzie wirtualna przejażdżka saniami Mikołaja, pokój św. Mikołaja czyli instagramowa przestrzeń, w której będzie można zrobić sobie zdjęcie z Mikołajem, mini konkursy z nagrodami oraz fotobudka360° z możliwością nagrania filmiku w slow motion! Będzie również świetna okazja, aby poznać historię świątecznej muzyki rozrywkowej”.

Ciężarówka będzie stała na ostrowskim rynku w godzinach od 15.00 do 20.00.

Podziel się:

Ostatnio dodane: