Straż miejska w Poznaniu rozpoczęła rekrutację. „Oferujemy stałe i atrakcyjne wynagrodzenie”

strażnicy miejscy, zdjęcie ilustracyjne fot. SMMP

„Jeśli szukasz stabilnej i ciekawej pracy – wstąp do Straży Miejskiej Miasta Poznania” – zapraszają strażnicy miejscy. Właśnie ruszyła rekrutacja. Czym strażnicy miejscy zachęcają potencjalnych kandydatów?

„Oferujemy stałe i atrakcyjne wynagrodzenie, bogaty pakiet socjalny, pracę w dynamicznych zespołach, szkolenia, profesjonalne zaplecze sportowe wraz z instruktorami oraz możliwość ubezpieczenia grupowego” – informuje SMMP na swojej stronie w ofercie rekrutacyjnej. – „Na aktywnych, oprócz wynagrodzenia zasadniczego (ok. 4000 zł brutto), czekają comiesięczne premie nawet do 40% naliczane od podstawy, 13 pensja i dodatek stażowy, a w dalszej perspektywie nagrody jubileuszowe. Łącznie początkujący strażnik może zarobić nawet ponad 5000 zł brutto”.

Straż miejska oferuje także dofinansowanie wypoczynku dzieci, dofinansowanie wypoczynku organizowanego we własnym zakresie tzw. „wczasy pod gruszą”, dofinansowanie z okazji Bożego Narodzenia, a także bezzwrotne zasiłki losowe – oraz pracę w przyjaznej atmosferze, bo, jak zapewniają, „u nas o dobra atmosferę w pracy dbają wszyscy”. Strażnicy mają też atrakcyjne ubezpieczenie dla siebie i najbliższej rodziny, mogą także wybrać pakiet ubezpieczenia zdrowotnego.

Straż miejska zapewnia też profesjonalne zaplecze sportowe z instruktorami, bo „sprawność fizyczna jest wpisana w pracę strażnika miejskiego. Zapewniamy doskonalenie technik interwencji pod nadzorem wysoko kwalifikowanych instruktorów sztuk walki i samoobrony judo”.

Kandydat na strażnika musi mieć ukończone 21 lat, wykształcenie co najmniej średnie i uregulowany stosunek do służby wojskowej. Musi być także obywatelem Polski, posiadać pełnię praw publicznych i nie być karanym przez sąd.

Poznańska straż miejska ma do dyspozycji 337 etatów. Obok zadań nakreślonych w przepisach ogólnokrajowych każda straż realizuje zadania danemu miastu, a do ich realizacji których potrzebni są ludzie z rozmaitymi predyspozycjami i umiejętnościami: od pracy w ekopatrolach poprzez współpracę z samorządami lokalnymi, czuwanie nad porządkiem i bezpieczeństwem mieszkańców, aż po dbałość o porządek w ruchu drogowym i współpracę z placówkami oświatowymi czy obserwację obrazów z kamer monitoringu miejskiego.

Chętni do rozpoczęcia kariery w Straży Miejskiej Miasta Poznania szczegółowe informacje o tym, jak złożyć dokumenty, znajdą na stronie SMMP.

Podziel się:

Ostatnio dodane: